با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
پرومیننت | Prominent

دوزینگ پمپ پرومیننت Prominent

‌‎

قیمت دوزینگ پمپ پرومننتدرباره پرومیننت Prominent

پرومیننت Prominent یک شرکت تولید کننده تجهیزات تصفیه آب صنعتی در آلمان است . این شرکت راه حل هایی برای اندازه گیری، تصفیه و ضد عفونی آب، کنترل و همچنین مدیریت سیال دیجیتال برای صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، تصفیه آب صنعتی و شهری، صنایع غذایی و آشامیدنی، تصفیه آب استخرهای شنا، صنعت نفت و گاز و صنعت فرآیند ارائه می دهد .

مجموعه گسترده محصولات برند پرومیننت شامل انواع دوزینگ پمپ ها ، پمپ پریستالتیک، فناوری اندازه گیری و کنترل و حسگرهایی برای مدیریت و اندازه گیری سیالات و همچنین سیستم های اندازه گیری برای تصفیه آب است. برای این منظور ProMinent کلیه سیستم های رایج مانند کارخانه های دی اکسید کلر، سیستم های اندازه گیری گاز کلر، سیستم های الکترولیز، سیستم های UV، سیستم های ازن و همچنین سیستم های فیلتراسیون غشایی را ارائه می دهد.

برند پرومیننت برای اینکه شریک بلندمدتی برای مشتریان خود باشد، دائماً در نوآوری‌های محصول و همچنین در فرآیندهای ساخت پیشرفته و تولید داخلی در سطح بالا سرمایه‌گذاری می‌کند. 11 مرکز تولید در سراسر جهان به طور مداوم کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات پرومیننت را تضمین می کنند.

قیمت دوزینگ پمپ پرومننت

فروشگاه جهان آب با داشتن بهترین قیمت دوزینگ پمپ پرومننت اقدام به فروش این محصول کرده است. برای اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان با شماره 79315 -021 در تماس باشید.

ما پیدا کردیم 13 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)