با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
اخبار اخبار و مقالات

راهنمای کامل برای خرید دوزینگ پمپ ایرانی و خارجی

راهنمای کامل برای خرید دوزینگ پمپ ایرانی و خارجی

ما در این پست قصد داریم  راهنمای خرید دوزینگ پمپ ایرانی و خارجی برای شما به صورت کامل بررسی کنیم تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن تصمیم گیری کنید. یکی از چالش های مهم مشتریان برای خرید دوزینگ پمپ، داشتن تردید بین خرید دوزینگ پمپ ایرانی و خارجی است. اما زمانیکه شما مزایا و معایب هر کدام را بدانید با توجه به بودجه و نیاز خود می توانید بهتر تصمیم گیری کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

دوزینگ  پمپ ایرانی یا خارجی

شاید شما هم برای خرید دوزینگ  پمپ ایرانی و خارجی تردید داشته باشید! تنوع دوزینگ پمپ های خارجی در بازار بسیار زیاد است و از طرفی قیمت هر کدام نیز متفاوت می باشد. اینکه کدام دوزینگ پمپ می تواند برای شما خوب باشد بستگی به صنعت شما، سیالات مورد استفاده، بودجه مورد نظر شما، خرید از واسطه ها و یا تامین کننده اصلی و بسیاری از پارمترهای دیگر دارد. یکی از مهم ترین موضوعاتی که می تواند در انتخاب دوزینگ پمپ خارجی، مشتریان را به اشتباه بیندازد انتخاب دوزینگ پمپ تقلبی است.

بله! درست متوجه شدید! متاسفانه برخی از افراد سودجو به منظور اهداف خود، اقدام به توزیع پمپ های تقلبی با نام برندهای معتبر دنیا می کنند که این امر می تواند بسیار خطرناک و چالش برانگیز باشد. زیرا افراد با یک انتخاب و خرید اشتباه به راحتی پول و سرمایه خود را هدر می دهند. در خوش بینانه ترین حالت، هدر رفت سرمایه است و چه بسا خطرات و آسیب های جدی که با خرید دوزینگ پمپ تقلبی اتفاق می افتد. زیرا شما در بسیاری از صنایع با سیالات خطرناکی مانند کلر و اسید سولفوریک و … کار می کنید و هر مشکلی در دوزینگ پمپ می تواند باعث آسیب های جدی جسمی به نیروی کار شود که قابل جبران نیست!

بررسی انتخاب خرید دوزینگ پمپ ایرانی و دوزینگ پمپ خارجی

شاید این تصور پیش آید که کیفیت دوزینگ پمپ های ایرانی خوب نیست و نمی توانند عملکرد بالایی داشته باشند. این در حالی است که  تولید کنندگان دوزینگ پمپ در ایران توانسته اند به بهترین شکل ممکن با پیشرفت تکنولوژی، رشد چشمگیری داشته باشند و کیفیت را به حد دوزینگ پمپ های معتبر دنیا برسانند. علاوه بر این، به علت تولید داخلی قیمت دوزینگ پمپ ایرانی بسیار منطقی و مناسب تر از دوزینگ  پمپ های خارجی است و گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی دارند.

به عنوان مثال برند آیریک یک دوزینگ پمپ ایرانی قابل رقابت با برندهای مشهوری همچون اتاترون و سکو ایتالیایی است که توانسته عملکرد بالایی داشته باشد و از ضمانت و خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار است. فروشگاه جهان آب به عنوان نمایندگی رسمی دوزینگ پمپ آیریک با ضمانت و خدمات پس از فروش و با داشتن تیم فنی و تخصصی برای خدمات تعمیرات دوزینگ پمپ توانسته بهترین کیفیت پمپ های تزریق به همراه قیمت منطقی و مناسب برای مشتریان فراهم کند. برای اطلاع دقیق از قیمت دوزینگ پمپ ایرانی می توانید با کارشناسان ما به شماره 79315-021 در ارتباط باشید.

 

بررسی قیمت خرید دوزینگ پمپ ایرانی آیریک و اتاترون (etatron)

 

بررسی قیمت برای دوزینگ پمپ ایرانی آیریک و اتاترون (etatron)

یکی از معتبر ترین دوزینگ پمپ های خارجی که ساخت کشور ایتالیا است دوزینگ پمپ اتاترون (etatron) است. این برند با داشتن متنوع ترین محصولات با فشار و دبی متفاوت توانسته برای همه صنایع محصول داشته باشد. در مقایسه قیمت دوزینگ پمپ اتاترون در فشار و دبی های کمتر نسبت به دوزینگ پمپ ایرانی آیریک تفاوت چندانی وجود ندارد. این در حالی است که با بالا رفتن فشار و دبی این تفاوت قیمت بسیار زیاد است. به عنوان مثال قیمت دوزینگ پمپ اتاترون در بازار با دبی 5 و فشار 7 بار حدوداً با قیمت 7,200,000 تومان است. این در حالی است که قیمت دوزینگ پمپ آیریک با دبی 5 و فشار 7 بار حدوداً قیمت 4,840,000 تومان است.

اگر بخواهیم همین قیمت را در فشار و دبی بالاتر بررسی کنیم به عنوان مثال قیمت دوزینگ پمپ اتاترون با دبی 10 و فشار 10 با هد pp حدوداً قیمت 20,100,000 تومان است. این در حالی است که دوزینگ پمپ آیریک با دبی 10 و فشار 10 و با همان هد pp  را با حدود قیمت 9,350,000 تومان ارائه میشود. علاوه بر این تمام دوزینگ پمپ های ایرانی برند آیریک دارای 2 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش هستند. این در حالی است که برند اتاترون ضمانت و خدمات پس از فروش ندارد و در صورت خرابی شما باید هزینه های زیادی بابت خرید قطعات دوزینگ پمپ بپردازید.

فروشگاه جهان آب به عنوان وارد کننده و تامین کننده دوزینگ پمپ های معتبر و اصل خارجی و با داشتن نمایندگی رسمی دوزینگ پمپ ایرانی آیریک توانسته متنوع ترین محصولات دوزینگ پمپ را برای مشتریان با قیمت مناسب فراهم کند. اگر شما به دنبال پمپ تزریق اصل و یا اطلاع دقیق از قیمت دوزینگ پمپ اتاترون در وب سایت جهان آب هستید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

جدول قیمت دوزینگ پمپ اتاترون در بازار

قیمت دوزینگ پمپ اتاترون با فشار و دبی متفاوت دبی فشار  جنس هدقیمت به تومان
103pp20,680,000
2010pp24,200,000
505pp33,360,000

 

جدول قیمت دوزینگ پمپ ایرانی آیریک در بازار

قیمت دوزینگ پمپ ایرانی آیریک با فشار و دبی متفاوت دبی فشار جنس هد قیمت به تومان
103pp9,350,000
2010pp9,790,000
505pp17,380,000

با توجه به جدول احتمالاً متوجه شده اید که تفاوت قیمت دوزینگ پمپ اتاترون و پمپ تزریق آیریک در دبی و فشار بالاتر از 10 بسیار زیاد است. با توجه به بازخورد های گرفته شده از مشتریان عملکرد هر دو برند به یک اندازه است و صرفه اقتصادی به خرید دوزینگ پمپ ایرانی آیریک است.

 

بررسی قیمت خرید دوزینگ پمپ ایرانی آیریک و سکو

 

بررسی قیمت برای دوزینگ پمپ ایرانی آیریک و  سکو (seko)

دوزینگ پمپ سکو یکی از دوزینگ پمپ های معتبر ساخت کشور ایتالیا است. یکی از مزایای دوزینگ پمپ سکو داشتن هد pvdf است که بسیار مقاوم است و در برابر سیالاتی ماننداسیدها و مواد شیمیایی قوی دوام زیادی دارد. از این رو قیمت دوزینگ پمپ سکو بالاتر از دوزینگ پمپ های دیگر در بازار است. علاوه بر این، متاسفانه پمپ های تزریق تقلبی زیادی با نام برند سکو در بازار وجود دارند که جنس هد انها از pvdf نیست اما شکل ظاهری هد مانند هد pvdf است.

از این رو، بسیاری از خریداران به اشتباه دوزینگ پمپ تقلبی سکو را خریداری می کنند و سرمایه خود را از دست می دهند. در نظر داشته باشید که این پمپ بیشتر برای صنایعی مورد استفاده قرار می گیرد که با سیالات خطرناک با خورندگی بالا در ارتباط هستند و همین مساله می تواند منجر به حوادث جسمی جبران ناپذیر به نیروی کار در این صنایع هم شود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای انتخاب و خرید دوزینگ پمپ سکو حتماً از فروشندگان و تامین کنندگان معتبر اقدام کنید.

فروشگاه جهان آب به عنوان وارد کننده و تامین کننده دوزینگ پمپ های معتبر اصل دنیا و به عنوان نمایندگی رسمی دوزینگ پمپ ایرانی آیریک توانسته بهترین قیمت پیشنهادی را برای مشتریان فراهم کند. برای اطلاع دقیق از قیمت دوزینگ پمپ سکو می توانید با کارشناسان ما به شماره 79315-021 در ارتباط باشید.

اگر بخواهیم قیمت دوزینگ پمپ سکو را بر اساس دبی و فشار مورد بررسی قرار دهیم به عنوان مثال: پمپ تزریق سکو (seko) با دبی 5 و فشار 8 بار حدوداً قیمت 6,200,000 تومان است. این در حالی است که برند آیریک در همین راستا قیمت کمتری دارد. همچنین برند سکو، خدمات پس از فروش ضعیفی در ایران دارد و قطعات پمپ تزریق سکو در ایران به سختی و باقیمت بالا یافت می شود. این در حالی است که دوزینگ پمپ ایرانی آیریک در مقایسه با برند سکو علاوه بر داشتن قیمت مناسب، توانسته خدمات پس از فروش، گارانتی، کیفیت مشابه ارائه دهد و در صورت لزوم برای مشتریان دوزینگ پمپ سفارشی با جنس هد pvdf تولید کند. به همین دلیل، برند آیریک یکی از محبوب ترین ها و مقرون به صرفه ترین دوزینگ پمپ های ایرانی محسوب می شود.

چرا خرید دوزینگ پمپ ایرانی

اگر شما به دنبال پمپ تزریق با بازده بالا و قیمت مناسب هستید پیشنهاد ما انتخاب دوزینگ پمپ ایرانی با کیفیت و با خدمات پس از فروش مناسب است. همانطور که قبلاً اشاره شد دوزینگ پمپ های خارجی با داشتن کیفیت بالا، به دلیل وارداتی بودن قیمت بالایی دارند. در عین حال با وجود تقلب زیاد در برندهای معروف خارجی احتمال خرید اشتباه بسیار زیاد است. علاوه بر این، خدمات پس از فروش برندهای خارجی در ایران یا وجود ندارد و یا بسیار ضعیف است از این رو پیشنهاد ما انتخاب دوزینگ پمپ های خارجی از فروشگاه های معتبر و یا انتخاب دوزینگ پمپ های ایرانی با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش مناسب است.

نتیجه گیری

 در نهایت باید برای خرید دوزینگ پمپ ایرانی و خارجی نهایت دقت را داشته باشید.حتماً قبل از خرید یک براورد کاملی از نوع سیال، دما، فشار و دبی مورد نیاز خود داشته باشید و میزان بودجه مورد نیازتان برای خرید دوزینگ پمپ را نیز در نظر بگیرد. علاوه بر این، حتماً به خدمات پس از فروش و تامین قطعات دوزینگ پمپ در زمان خرید توجه کنید. شاید در نگاه اول، اهمیت چندانی نداشته باشد اما در عمل بسیار مهم هستند و هزینه های شما را در طولانی مدت کمتر خواهند کرد. توجه به همه این پارامترها در کنار هم می توانند بهترین نتیجه را با کمترین قیمت برای شما رقم بزنند.در پایان اگر شما نیاز به مشاوره برای خرید دوزینگ پمپ دارید تیم فنی و تخصصی جهان آب به بهترین شکل می تواند جوابگوی سوالات شما باشند برای ارتباط با ما می توانید با شماره 79315-021 در تماس باشید.

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا ...

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)