با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
اتاترون | Etatron

اتاترون Etatron

 

درباره شرکت اتاترون ایتالیا

اتاترون ایتالیا، از پمپ سازان قدیمی ایتالیا محسوب می شود که در سال 1979 میلادی تاسیس شد و به طور تخصصی در زمینه تولید پمپ های تزریقی و تجهیزات مربوط به آن مثل دوزینگ پمپ فعالیت دارد. محصولات این شرکت دارای گواهی WEEL and ROHS directive،CSA ،ISO 9001 – 2008 ، CE میباشد.

 

دوزینگ پمپ اتاترون

علامت تجاری اتاترون ETATRON ایتالیادوزینگ پمپ یا مترینگ پمپ که از نوع پمپ‌های جابجایی مثبت است، به پمپ‌هایی گفته می‌شود که حجم یا دوز مشخصی از سیال را در یک بازه زمانی مشخص و با یک دبی یا نرخ جریان دقیق جابجا یا تزریق نماید. به این نوع از پمپ‌ها، پمپ تزریق نیز گفته می‌شود. به دلیل آنکه دبی سیال به وسیله این پمپ‌ها با دقت بالایی قابل اندازه‌گیری و تنظیم است، مترینگ پمپ یا پمپ اندازه‌گیری نیز به آن‌ها گفته می‌شود.

دوزینگ پمپ ها در دو نوع دیافراگمی و پیستونی هستند و اگرچه می‌توانند برای پمپاژ آب مورد استفاده قرار ‌گیرند، اما بیشترین کاربرد آن‌ها برای تزریق مواد شیمیایی، محلول‌ها و دیگر سیال‌ها است.

دوزینگ پمپ اتاترون کاربرد فراوانی در صنایع مختلف مثل صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع پتروشیمی، صنایع نساجی و صنایع الکترونیک دارد. همچنین در سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

خرید دوزینگ پمپ اتاترون

فروشگاه جهان آب ، وارد کننده و تامین کننده دوزینگ پمپ اتاترون در ایران می باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان ، دریافت لیست قیمت دوزینگ پمپ اتاترون و خرید دوزینگ پمپ اتاترون با کاشناسان جهان آب تماس حاصل فرمایید .

  ‌

 

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (14)
ROPV (0)