با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
سکو | Seko

سکو Seko

قیمت دوزینگ پمپ سکو SEKOدرباره دوزینگ پمپ برند سکو

دوزینگ پمپ سکو SEKO یکی از تولید کنندگان مشهور جهان در زمینه دوزینگ پمپ با بیش از 40 سال تجربه می باشد . برند سکو به دلیل تخصص در طراحی و ساخت دوزینگ پمپ های برقی و موتوری و پمپ های اندازه گیری و تجزیه و تحلیل از سیستم های طراحی شده برای ارائه بهداشت و نظافت سطح گرفته تا تصفیه آب برای مصرف انسان یا استفاده در تصفیه آب خنک کننده ، استخرها و در بی شمار فرآیندهای صنعتی.راه حل های متناسب با نیازهای مختلف را ارائه می دهد.

پمپ تزریق سکو

پمپ های تزریق سکو با حضور جهانی تضمین می دهد که مشتریان از هر کجای دنیا را پشتیانی می کند. این برند با پشتیبانی تیم های بیش از 20 کشور و همچنین شبکه توزیع کننده شرکای معتبر و حرفه ای در بیش از 120 کشور جهان ، با مزایای اضافی می تواند محصولات خود را در سریع ترین زمان ممکن ارائه دهد.

همه اینها توسط یک تیم درجه یک از خدمات فنی مشتریان پشتیبانی می شود. علاوه بر این با داشتن سایت های تولیدی دارای گواهینامه ISO در اروپا ، آمریکا و آسیا ، از نظر طراحی محصول و امکانات تولیدی به گونه ای لست که به سلیقه مشتریان نزدیک است.

قیمت دوزینگ پمپ سکو

قیمت پمپ سکو بر اساس فاکتورهای خاص از جمله نوع، کاربرد، قیمت دلار و … می تواند تغییر کند. اگر شما به دنبال قیمت دوزینگ پمپ seko هستید می توانید با کارشناسان مجموعه جهان آب با شماره 79315-021 در تماس باشید.

برای مشاهده محصولات و یا کاتالوگ پمپ تزریق سکو می توانید از طریق پایین همین صفحه اقدام کنید.

ما پیدا کردیم 35 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)