با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.

تجهیزات لوازم جانبی استخر

تجهیزات لوازم جانبی استخر

تجهیزات لوازم جانبی استخر بر اساس سرباز یا سرپوشیده بودن استخر می تواند متغیر باشد. مثلا در استخرهای سرباز نیاز به خرید لوازم جانبی استخر برای بهبود و سهولت تمیزی آب استخر ضروری است. زیرا استخرهای روباز در معرض آلودگی، گرد و غبار بیشتر هستند و همین مساله می تواند کیفیت آب را چه از نظر ظاهری و چه از نظر استانداردهای مورد نظر شنا پایین بیاورد. به هیمن دلیل استفاده از لوازم و تجهیزات جانبی استخر برای این منظور اهمیت زیادی دارد. 
به صورت کلی تجهیزات لوازم جانبی استخر در دو دسته اصلی و فرعی جای گرفته اند. لوازم اصلی استخر مانند: پمپ استخرفیلتر تصفیه آب استخر مبدل حرارتی استخر – کلرزن استخری – چراغ استخر و آبنما هم در استخر بخصوص در شب و برای استخر های روباز  ضروری است. این در حالی که لوازم جانبی استخر شامل مواردی از قبیل : جاروی استخر – نردبان و دستگیره استخر – آبنما و فواره استخر هم جز موارد فرعی هستند. همچنین اسکیمر، استرینر و گریل استخر – کفشور و نازل استخر و جکوزی همگی مواردی هستند که به عنوان لوزام جانبی مهم استخر هستند.

انواع لوازم جانبی استخر

خرید تجهیزات و لوازم جانبی استخر شنا چه از دسته اصلی و چه از دسته فرعی باعث بالا رفتن ایمنی و آرامش آب تنی برای شماست. از طرفی باعث بهبود عملکرد استخرها، تجهیزات استخر ضروری است. اگر بخواهیم لوازم جانبی و تجهیزات استخر را دسته بندی کنیم . دسته اول باعث می شود شما استخر ایده ال و مطلوبی داشته باشید. دسته دوم برای ایمنی و سلامت آب استخر ضروری هستند و دسته سوم نیز بیشتر برای دکوراتیو و زیباسازی استخر مورد استفاده قرار می گیرند.

 

قیمت تجهیزات جانبی استخر شنا

قیمت تجهیزات استخر شنا بر اساس اینکه در کدام دسته جای دارد و بر اساس برند ایرانی یا خارجی، کیفیت، کارایی و پارامترهای دیگر می تواند بالا پایین شود. جهان آب به عنوان تامین کننده انواع قطعات و لوازم جانبی استخر توانسته بهترین قیمت لوازم جانبی استخر را در برندهای ایرانی و خارجی برای مشتریان فراهم کند. به منظور خرید لوازم جانبی استخر یا استعلام قیمت لوازم جانبی استخر می توانید با کارشناسان مجموعه جهان آب در تماس باشید. 

دسته تلسکوپی جارو استخر 

دسته تلسکوپی جارو استخر به منظور برس زدن ، حذف برگ ها و زباله ها از سطح استخر شنامورد استفاده قرار می گیرد. دسته تلسکوپی جارو استخر به منظور کار با برگ گیر ها و برس زدن کف و دیواره استخر است که باعث می شود شما به راحتی به نقاط مختلف استخر دسترسی داشته باشید. 

لوازم جانبی استخر دسته تلسکوپی جارو استخر

برس نظافت استخر

برس نظافت استخر که بیشتر از جنس پلاستیکی است برای پاک کردن دیوارهای استخر و تمیز کردن آن از ذرات گرده یا جلبک مورد استفاده قرار می گیرد. 

همچنین در مواردی برای ضد عفونی کننده و شفاف کننده آب می تواند برای عدم  ته نشین شدن گرانول ها از کف استخر استفاده کرد.

تجهیزات جانبی استخر برس نظافت برای استخر
لوازم جانبی استخر برس استخر
لوازم جانبی استخر برس نظافت استخر

سر جاروی استخری

برای جدا کردن آلودگی ها و زباله های استخر بهتر است قبل از وارد شدن به فیلتر شنی ذرات بزرگ ان را جدا کنید مثل برگ ها، جلبک های چسبنده و بزرگ و … برای این کار لازم است از یک سرجارو استخری استفاده کنید. سرجاروی استخر با اتصال به دسته تلسکوپی می تواند یک مجموعه کامل برای نظافت کف و دیواره استخر باشد.
سرجاروی استخر
سرجارو استخر
سرجاروی استخر

برگ گیر استخر

برگ‌گیر استخر یک وسیله است که برای تمیز کردن استخر استفاده می‌شود. این وسیله متشکل از یک قاب و توری مستطیل شکل است که به یک دسته جارو وصل می‌شود. با استفاده از این ابزار می توانید زباله های درشت مانند برگ، خاشاک، زباله ها و … را از سطح اب جمع آوری کنید. در غیر این صورت به مرور این زباله ها در استخر ته نشین می شوند و باعث از بین رفتن تمیزی و شفافیت آب می شوند. 

شلنگ جاروی استخر

شلنگ جارو استخر که به آن شلنگ استخری نیز گفته می شود به منظور حذف راحت آلودگی ها و ذرات مورد استفاده قرار می گیرد. یک سمت شلنگ جاروی استخر به پمپ وصل می شود و سر دیگر آن به سر جارو یا دسته جارو متصل می گردد.

دماسنج استخری

دماسنج های استخری در انواع مختلف موجود هستند. برخی از دماسنج ها همراه با سبد قرص کلر زنی ارائه می شوند سبد شناور قرص کلر و دماسنج شناور کوکیدو یکی از این محصولات است. برخی به صورت شناور بر روی آب مورد استفاده قرا می گیرند. انواع ترمومتر و دماسنج شناور استخر کوکیدو KOKIDO را می توانید با سایز بندی و طرح بندی متنوع در فروشگاه جهان آب مشاهده کنید. برخی از دماسنج های آب استخر به صورت دیجیتالی و ساده مورد استفاده قرار می گیرند. مهم ترین ویژگی استفاده از دماسنج آب استخر، کنترل کردن دمای آب استخر و جکوزی، عملکرد بهتر تجهیزات استخر و جکوزی – عدم تولید جلبک و رسوب در تجهیزات استخر و جکوزی می باشد. 

دماسنج استخری
دماسنج دیجیتالی استخر
دماسنج شناور استخری

 کیت تست اب استخر

برای جلوگیری از عدم تشکیل جلبک و باکتری در اب استخر لازم است دائما  کیفیت آب را بررسی کنید و بهترین کار به این منظور استفاده از کیت تست آب استخر است. تست کیت و ph سنج مجموعه ای از نوارهای کوچکی هستند که با رنگبندی مختلف می توانند میزان کیفیت اب استخر را نمایش دهند. این مساله به شما کمک می کند در صورت نیاز از مواد شفاف کننده و مواد عفونی کننده آب استخر استفاده کنید. این کیت تست استخر موارد از جمله سطح کلر یا برم، سختی آب، قلیائیت، سطح pH، مقدار اسید سیانوریک و … را نشان می دهد.

روکش استخر روباز

روکش استخر روباز یک پوشش محافظ برای استخرها بخصوص استخرهای روباز است که به منظور حفاظت از آب استخر مورد استفاده قرار می گیرد. این روکش ها از جنس های مختلفی مانند پلی اتیلن، وینیل یا پلی پروپیلن ساخته شوند و معمولاً دارای ویژگی های ضد آب و مقاوم در برابر UV هستند. علاوه بر این در نمونه های روکش اتوماتیک استخر از دستگاه جمع کننده استخر استفاده می شود. 

روکش استخر روباز

تخت و صندلی استخر

همه استخر ها به منظور استراحت باید نشیمن مناسبی داشته باشند. تخت و صندلی استخر در دو صورت موجود هستند برخی به صورت ثابت در بیرون استخر مورد استفاده قرا می گیرند و برخی به صورت شناور در آب مورد استفاده قرار می گیرند. مدل دوم بخصوص برای افرادی که نمی توانند شنا کنند یا به دنبال یک آستراحت روی آب هستند بسیار مناسب است.  

حلقه نجات

یکی از تجهیزات لوازم جانبی استخر حلقه نجات است. این مورد در کنار جعبه کمک های اولیه در زمان وقوع حادثه در داخل یا اطراف استخر بسیار ضروری است این مساله در استخرهای بزرگ و عمومی اهمیت بیشتری پیدا می کند. 

رینگ حلقه نجات
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)