با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
مقالات

بررسی پرفروش ترین فیلتر ممبران های فیلمتک

بررسی پرفروش ترین فیلتر ممبران های فیلمتک

 پرفروش ترین فیلتر ممبران های فیلمتک در بازار ایران کدام هستند؟ بر اساس آب و هوا و شرایط سختی آب در کشور ایران برخی از فیلتر ممبران ها با برندهای خاص سازگار تر هستند و دارای محبوبیت بیشتری می باشند. همانطور که می دانید فیلتر ممبران یک فناوری تصفیه آب است که از ممبران‌های نازک ساخته شده است تا بتواند جداسازی ذرات و آلاینده‌ها از آب خام داشته باشد. این ممبران‌ها از جنسهای مختلفی مانند پلیمرها یا سلولز بهره می برند و دارای حفره های یا منافذی بسیار کوچک هستند که اجازه عبور آب را می‌دهند اما ذرات معلق، باکتری‌ها، ویروس‌ها و مواد آلی دیگر درون  این حفره ها گیر می کنند.

در اصل در طی فرآیند تصفیه با استفاده از دستگاه آب شیرین کن صنعتی زمانی که آب از ممبران عبور می‌کند، آلاینده‌ها و ذرات معلق در آب به عنوان پسماندهای آب جدا می‌شوند و آب تصفیه شده از طریق ممبران به سمت خروجی حرکت می‌کند. این فرآیند تصفیه آب، یکی از روش‌های موثر برای حذف مواد آلوده کننده از آب است و در استفاده‌های خانگی، صنعتی و حتی در تصفیه آب شور دریا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

پرفروش ترین فیلتر ممبران های فیلمتک

 

معرفی 4 تا از پرفروش ترین فیلتر ممبران های فیلمتک

با توجه به اقلیم ایران و سختی آب موجود در این کشور دوام و تاب اوری ممبران های امریکایی بیشتر بوده است. از این میزان سهم فروش ممبران فیلمتک امریکا بیشتر از بقیه فیلتر ممبران های امریکایی بوده است. همانطور که می دانید ممبران های زیادی از برندهای امریکایی در بازار موجود هستند اما برند فیلمتک اصل یکی از پرفروش ترین فیلتر ممبران امریکایی بوده است. اگر شما به دنبال مشاهده یا راهنمای انتخاب و یا استعلام قیمت فیلتر ممبران امریکایی هستید می توانید از طریق همین لینک کلیک کنید.

ممبران‌های صنعتی با نشان BW به ممبران های آب لب شور برای سیستم (RO) اشاره می کند. می تواند املاح و مواد معدنی آب های لب شور به خوبی حذف کند. این در حالی است که sw به معنای حذف املاح و مواد معدنی از آب های دریا اشاره می کند. از این رو ممبران های آب لب شور با آب دریا متفاوت هستند. علاوه بر این، میزان اینچ ممبران مورد نیاز می تواند برای آب لب شور و یا آب دریا و بر اساس هر دستگاه تصفیه آب صنعتی ro متفاوت باشد.

بیشتر بخوانید: عوامل موثر بر قیمت فیلتر ممبران آمریکایی

یکی از پرفروش ترین ممبران های فیلمتک در بازار ممبران فیلمتک bw30-400 است که بیشتر از مدل های دیگر در ایران فروش دارد. زیرا بیشتر آب ها در اقلیم ایران لب شور و با املاح بالاست که برای تصفیه نیازمند این نوع ممبران فیلمتک است. در نظر داشته باشید برای تصفیه اب کشاورزی، تصفیه اب برای پروش استخر ماهی و ابزیان، تصفیه اب برای صنایع و کارخانجات و … ابتدا نیازمند بررسی سختی آب مورد استفاده هستید تا بتوانید بهترین فیلتر ممبران را انتخاب کنید. علاوه بر این با توجه به تقلبی بودن برندهای مطرحی همچون فیلمتک باید در خرید دقت لازم را داشته باشید و از فروشندگان معتبر ممبران فیلمتک امریکایی ارا خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه تشخیص فیلتر ممبران اصل از تقلبی

 

سه شهر پر متقاضی برای فروش فیلتر ممبران فیلمتک

 

سه شهر پر متقاضی برای فروش فیلتر ممبران فیلمتک

با توجه به اینکه اغلب شهرهای ایران در منطقه خشک و نیمه خشک قرار دارند اما با توجه به تحقیقات انجام شده سه شهر در ایران تقاضای بیشتری برای خرید فیلتر ممبران فیلمتک دارند. که به ترتیب خوزستان، تهران و اصفهان می باشند. با توجه به اینکه اغلب صنایع در این شهرها واقع شده اند و نوع آب مورد استفاده در این شهرها از مدل لب شور است از این رو ممبران فیلمتک 8 اینچ و 4 اینچ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. اما در عوض مناطق جنوبی کشور که در کنار حاشیه خلیج فارس هستند به منظور راه اندازی آب شیرین کن برای منازل، صنایع و … نیازمند فیلتر ممبران های دریایی فیلمتک هستند.

بیشتر بخوانید: نمک زدایی آب دریا با ممبران اسمز معکوس

نتیجه گیری:

فیلتر ممبران امریکایی فیلمتک یکی از پرفروش ترین فیلتر ممبران ها است. اما پرفروش ترین فیلتر ممبران های فیلمتک در بازار ایران عبارتند از: ممبران فیلمتک 8 اینچ مدل bw 30-400 ، ممبران دریایی فیلمتک مدل SW30HRLE-400 Dry، ممبران فیلمتک 4 اینچ مدل bw 30-4040 ، ممبران دریایی فیلمتک 4 اینچ  مدل LC LE-4040 است. مدل های bw به منظور تصفیه آب لب شور و مدل های sw  به منظور تصفیه اب دریا مورد استفاده قرار می گیرند. شهرهای پر متقاضی برای فیلتر ممبران bw  به ترتیب عبارتند از: خوزستان، تهران، اصفهان می باشد. این در حالی است که متقاضی ممبران های مدل sw فیلمتک شهرها و استان هایی است که  در حاشیه خلیج فارس واقع شده اند و بیشتر نیازمند آب شیرین کن صنعتی از آب دریا هستند. امیدوارم که مقاله کمکی به انتخاب شما کرده باشد. شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از همین صفحه با ما به شتراک بگذارید. اگر نیاز به مشاوره داشتید کارشناسان ما در جهان آب آماده پاسخگویی به نیازهای شما هستند.

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا ...

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)