با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
فیلمتک | Filmtec

فیلتر ممبران فیلمتک Filmtec

فیلتر ممبران فیلمتک آمریکاییدرباره فیلتر ممبران برند فیلمتک آمریکایی

قیمت فیلتر ممبران امریکایی فیلمتک نسبتاٌ بالاست. فیلتر ممبران فیلمتک مربوط به FilmTec Corporation یک شرکت آمریکایی است که در سال 1977 در مینه‌ سوتا تأسیس شد و در ساخت ممبران های کامپوزیت لایه نازک جدید که در آن زمان در برنامه‌های تصفیه آب استفاده می‌شد، تخصص داشت. در آگوست 1984، شرکت توسط شرکت داو شیمیایی خریداری شد و واحد تجاری Dow Water & Process Solutions خود را تشکیل داد. در آگوست 2017، شرکت FilmTec به DowDuPont نقل مکان کرد، شرکتی که حاصل ادغام Dow و DuPont بود. در سال 2019، پس از اسپین‌آف‌های Dow و Corteva، FilmTec اکنون بخشی از DuPont Water Solutions است که در حال حاضر در میان تولیدکنندگان اصلی غشاء در جهان است.

کاربرد های فیلتر ممبران فیلمتک

کاربردها شامل تصفیه آب، نمک زدایی، شربت افرا و تولید برق می باشد. ممبران ها و عناصر نانو فیلتراسیون در قطرها و طول های مختلف ساخته می شوند. فیلتر ممبران اسمز معکوس صنعتی معمولاً 8 اینچ یا 4 اینچ قطر دارند.

قیمت فیلتر ممبران فیلمتک آمریکایی

قیمت فیلتر ممبران فیلمتک آمریکایی بر اساس مقدار اینچ مورد استفاده، اصل یا تقلبی بودن، قیمت دلار و … متتغیر است. لازم به ذکر است فروشگاه جهان آب به عنوان تامین کننده و وارد کننده قطعات و تجهیزات تصفیه آب بهترین قیمت فیلتر ممبران امریکایی را با ضمانت اصل بودن کالا و ارسال فوری برای مشتریان فراهم کرده است. برای استعلام قیمت فیلتر ممبران DOW آمریکایی در جهان آب می توانید با شماره 79315-021 در تماس باشید.

با عرض پوزش به دلیل نوسانات ارز برای استعلام قیمت فیلتر ممبران امریکایی فیلمتک تماس بگیرید.

فیلتر ممبران امریکایی میزان اینچقیمت فروش (ریال)
قیمت فیلتر ممبران امریکایی مدل SW30HRLE-4008 اینچتماس بگیرید
قیمت فیلتر ممبران امریکایی مدل SW30HRLE-400 Dry8 اینچتماس بگیرید
قیمت فیلتر ممبران امریکایی مدل LC LE-40404 اینچتماس بگیرید
قیمت فیلتر ممبران اصلی فیلمتک مدل LC HR-40404 اینچتماس بگیرید
قیمت فیلتر ممبران امریکایی ف مدل SW30HRLE-4408 اینچتماس بگیرید
قیمت فیلتر ممبران اصلی فیلمتک مدل XLE-40404 اینچتماس بگیرید
قیمت فیلتر ممبران اصلی امریکایی مدل SW30XLE-4008 اینچتماس بگیرید
قیمت فیلتر ممبران اصلی امریکایی مدل SW30HRLE-40404 اینچتماس بگیرید
قیمت فیلتر ممبران اصلی فیلمتک مدل BW30-4008 اینچتماس بگیرید
قیمت فیلتر ممبران DOW مدل BW30-40404 اینچتماس بگیرید

محصولات فیلتر ممبران فیلمتک آمریکایی جهان آب

 1. فیلتر ممبران فیلمتک  8 اینچ سری SW30HRLE-400 Wet
 2. فیلتر ممبران فیلمتک  8 اینچ سری SW30HRLE-400 Dry
 3. فیلتر ممبران فیلمتک 4 اینچ سری LC LE-4040
 4. ممبران فیلمتک 4 اینچ سری LC HR-4040
 5. ممبران فیلمتک 8 اینچ سری SW30HRLE-440
 6. ممبران فیلمتک  8 اینچ سری SW30XLE-400
 7. ممبران 4 اینچ فیلمتک XLE-4040
 8. ممبران 4 اینچ فیلمتک SW30HRLE-4040
 9. ممبران 8 اینچ فیلمتک BW30-400
 10. ممبران 4 اینچ فیلمتک BW30-4040
 • فیلتر ممبران فیلمتک BW30-400 سایز 8 اینچ جهان آب که بیشترین کاربرد را برای دستگاه تصفیه آب صنعتی و آب شرب شهری دارد. مناسب برای آب های لب شور یا به اصطلاح (Brakish Water) است. توانایی تحمل PH از 1 تا 13 را دارد و می تواند آب های لب شور را به آب شیرین و قابل شرب تبدیل کند.
 • ممبران 8 اینچ فیلمتک SW30HRLE-400 Dry جهان آب این فیلتر نیز برای آب های زیر زمینی کاربرد دارد. نرخ جریان تصفیه آب در یک شبانه روز  29000 لیتر می باشد.
 • فیلتر ممبران فیلمتک سری BW30-4040 صنعتی 4 اینچ جهان اب است. این فیلتر برای تصفیه آب از روش RO وبه شکل نیمه صنعتی استفاده می کند.این فیلتر نیز مناسب برای آب های لب شور است و توانایی تصفیه اب را تا 2400 گالن  در 24 ساعت دارد. حداکثر جریان آب ورودی در این مدل فیلمتک 3.6 متر مکعب در هر ساعت است. به صورت کلی ممبران های برند فیلمتک مناسب ترین گزینه برای فیلتر دریایی هستند زیرا میزان جذب نمک بالایی دارند. به همین دلیل برای آب های زیر زمینی و دریایی جزء محبوب ترین فیلتر ها می باشند. از آنها به فیلتر های Sea Water هم می گویند.
 • ممبران 4 اینچ فیلمتک SW30HRLE-4040 فیلتر است که م یتواند حداکثر تا فشار 69 بار را تحمل کند. و محدوده PH بین 2 تا 11 است. حداکثر توان تولید 9000 لیتر اب تصفیه شده  در 24 ساعت را دارد.
 • فیلترممبران 8 اینچ فیلمتک SW30HRLE-440 برای دستگاه های آب شیرین کن صنعتی کاربرد دارد. میزان جریان تصفیه 48000 لیتر در شبانه روز می باشد. بیشتر کارخانه ها و صنایع کنار آب به منظور تصفیه اب از این فیلتر استفاده می کنند.

فیلتر ممبران فیلمتک اصل یا اصلی

متاسفانه برخی از فراد سودجو با استفاده از نام برندهای مشهور برندهای تقلبی و محصولات بی کیفیت را وارد بازار می کنند. این امر موجب می شود بسیاری از افراد برای خرید فیلتر ممبران فیلمتک Filmtec دچار سردرگمی و اشتباه شوند و زمان و سرمایه خود را از دست بدهند. یکی از مهم ترین فاکتورها برای خرید فیلتر ممبران اصلی انتخاب تامین کنندگان و وارد کنندگان اصلی است که بتوانند اصل بودن کالای خود را تضمین دهند. این مساله دو مزیت را دارا می باشد که عبارتند از: اول اینکه شما بدون واسطه با قیمت منطقی تر فیلتر ممبران اصلی را خریداری کرده اید. دوم اینکه: اطمینان یافتن از خرید فیلتر ممبران فیلمتک اصل است زیرا تضمین پشت ان وجود دارد.

فروشگاه تخصصی و معتبر جهان آب وارد کننده انواع فیلتر ممبران امریکایی اصل از جمله برند فیلمتک و برند مکس فلاکس امریکایی و دیگر برندهای معتبر همچون ال جی و … است. ما بهترین قیمت فیلتر ممبران اصلی را با ضمانت اصالت کالا – مشاوره رایگان و ارسال فوری برای مشتریان فراهم کرده ایم. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در نظر داشته باشید که  به منظور تسهیل برای خرید مشتریان با هر بودجه و سلیقه ای ما فیلتر های ممبران ایرانی را هم ارائه کرده ایم.

چرا انتخاب فیلتر ممبران امریکایی فیلمتک

احتمالاً برای شما هم سوال پیش آمده که چرا انتخاب فیلتر ممبران امریکایی فیلمتک طرفدارن زیادی دارد! مهم ترین اصل برای انتخاب فیلتر ممبران، میزان دوام و پایداری به همراه کیفیت بالاست. این دو فاکتور در فیلتر ممبران های امریکایی بیشتر دیده می شود. به همین دلیل، بیشتر مصرف کننده های فیلتر ممبران ترجیح می دهند فیلتر ممبران اصلی فیلمتک را  با قیمت بالاتر تهیه کنند. اما این اطمینان را داشته باشند که تا مدت زمان طولانی نیاز به تعویض ندارند.

البته در نظر داشته باشید در حال حاضر فیلتر ممبران فیلمتک در بازار معروف هستند. این در حالی است که فیلتر ممبران های مکس فلکس که یک برند امریکایی است کیفیتی مشابه به فیلتر ممبران فیلمتک دارند و به همان اندازه قابل اعتماد است با این تفاوت که قیمت مناسب تری نسبت به ممبران های فیلمتک دارند. اما به دلیل کمتر شناخته شدن فیلتر ممبران های امریکایی مکس فلاکس در بازار افراد کمتری از این برند با کیفیت و با هزینه مناسب اطلاع دارند.

فروشگاه جهان آب با داشتن تنوع نمونه های فیلتر ممبران آمریکایی اصل توانسته برای مشتریان با هر بودجه و شرایطی  محصول داشته باشد.

مزایای انتخاب فیلتر ممبران اصلی

انتخاب فیلترهای ممبرانی اصلی یا ممبران اصلی RO (Reverse Osmosis) می تواند مزایای زیادی برای مصرف کننده داشته باشد. توجه داشته باشید یکی از بخش های مهم در سیستم‌های تصفیه آب همین فیلتر های ممبران هستند. به همین دلیل خرید و استفاده از فیلتر ممبران اصلی دارای مزایای متعددی است که عبارتند از:

 • عملکرد تصفیه بالا: با انتخاب فیلتر ممبران اصلی به دلیل کیفیت ساخت و استفاده از تکنولوژی پیشرفته، سیستم شما قابلیت تصفیه بالایی دارد.
 • عمر و دوام طولانی: ممبران اصلی معمولاً از مواد با کیفیت و مقاوم استفاده می‌کنند که باعث افزایش طول عمر مفید آنها می‌شود. این مزیت باعث می‌شود تا شما نیاز به تعویض کمتری داشته باشید.
 • راندمان بالا در حذف آلودگی‌ها: فیلتر ممبران اصلی توانایی بالایی در حذف انواع آلودگی‌ها از آب را دارا هستند. این شامل حذف مواد آلی، املاح معدنی، مواد شیمیایی و ذرات معلق می‌شود. این در حالی است که ممبران های تقلبی با راندمان ضعیف تر نیاز به تعویض زودتر دارند و یا به سیستم های تصفیه آب آسیب های جدی وارد می کنند.( به علت رسوب در سیستم)
 • کاهش هدررفت آب: ممبران اصلی اغلب با تکنولوژی پیشرفته‌ ای کار می کنند که تا حد امکان از هدررفت آب جلوگیری می‌کند. این در حالی است که در ممبران های تقلبی این اصل رعایت نشده و این موضوع می تواند باعث هدر رفت آب شود و هزینه‌های مرتبط با تصفیه آب را نیز افزایش دهد.
 • بهبود کیفیت آب: ممبران اصلی به عنوان بخش مهمی از سیستم تصفیه آب عمل می‌کنند و بهبود کیفیت آب در مقایسه با سایر روش‌ها بهتر است.
 • استفاده از تکنولوژی موثر RO: ممبران اصلی به عنوان بخش اصلی سیستم RO عمل می‌کنند که یکی از موثرترین روش‌های تصفیه آب است. این روش به طور موثر ذرات و آلودگی‌ها را از آب حذف می‌کند.
  شاید در مرحله اول، قیمت فیلتر ممبران اصلی بالاتر باشد اما با دیدگاه بلند مدت می توان متوجه شد که این هزینه مقرون به صرفه تر است. زیرا اغلب فیلتر ممبران های تقلبی و بی کیفیت علاوه بر تعویض زودتر ممکن است باعث آسیب های جدی به سایر قسمت های سیستم دستگاه تصفیه آب شوند.

ما پیدا کردیم 10 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)