با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
یامادا | Yamada

یامادا Yamada

 

کمپانی یامادادرباره یامادا توکیو

شرکت یامادا از سال 1905 تولید کننده پیشرو در تجهیزات صنعتی و بیش از 65 سال است که محصولات جابجایی مایعات را تولید می کند. به عنوان پیشرو در فناوری پمپاژ پنوماتیک، یامادا در بسیاری از صنایع در سراسر جهان به دلیل محصولات نوآورانه، کیفیت برتر و قابلیت اطمینان بی نظیرش شناخته شده است. تاریخچه چشمگیر طراحی محصول و راه حل های مهندسی شده یامادا yamada را به عنوان پیشرو در فناوری پمپ های صنعتی معرفی می کند.

شهرت یامادا برای تولید محصولات با کیفیت بالا، همراه با تلاش های مستمر در تحقیق و توسعه، پایه ای قوی برای رهبری بازار ایجاد کرده است. به عنوان یک شرکت دارای گواهینامه ISO 9001، رویه های کیفیت دقیق در طول فرآیند تولید، از جمله آزمایش مایع هر پمپ قبل از حمل و نقل، دنبال می شود.

دفتر مرکزی شرکت یامادا در توکیو با تاسیسات تولیدی در سراسر ژاپن واقع شده است. تاسیسات ماهواره ای در آرلینگتون هایتس، ایلینوی، ایالات متحده آمریکا واقع شده است و به نیمکره غربی سرویس می دهد. هلند در سراسر اروپا، آفریقا و خاورمیانه حمایت می کند. و شانگهای، بازارهای نوظهور چین را پوشش می دهند. این دفاتر مراکز پشتیبانی برای بیش از 400 توزیع کننده کاملا مجاز یامادا در سراسر جهان هستند.

Yamada America، Inc.، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت yamada، در سال 1986 برای ارائه خدمات و پشتیبانی برای بازارهای آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی، از طریق یک شبکه بسیار آموزش دیده از توزیع کنندگان تاسیس شد.

 

 

هیچ محصولی یافت نشد.
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)