با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
تراندین | Trundean

تراندین Trundean

 

کمپانی تراندینکمپانی تراندین

Trundean Machinery Industrial Co., Ltd. که در سال 1982 تأسیس شد، تولید کننده پیشرو در زمینه پمپ های مگنتی است. تراندین اصرار دارد که هدف کیفیت بالا و جذب ایده های پیشرفته از خارج از کشور را دنبال کند تا شهرت تجاری برتر و کمال ایجاد کند. شرکت trundean از سیاست “اول مشتری، اول کیفیت، اول خدمات” پیروی می کند تا از خدمات پس از فروش باکیفیت مشتریان اطمینان حاصل کند.

در سالهای گذشته با ارتقای استانداردهای صنعتی و با توجه به ضرورت افزایش رقابت پذیری در بازار، این شرکت استاندارد ISO 9001 را در سال 2002 و گواهینامه CE را در سال 2005 کسب کرده است و در این بازار رقابتی به دنبال ثبات محصول بوده است.

علاوه بر توسعه بازار تایوان، Trundean به طور فعال بازارهای خارج از کشور را توسعه داده است و نام تجاری “TRUNDEAN” را برای فروش در بازارهای خارج از کشور تولید کرده است. بازارهای صادراتی به بیش از 60 کشور گسترش یافته است و محصولات تراندین توسط کاربران محلی به شدت توصیه شده است.

شرکت صنعتی Trundean Machinery Ltd. بر اساس کیفیت ثابت و پایدار، مشتاقانه محصولات جدیدی را توسعه می دهد و خدمات صادقانه و سریع ارائه می دهد، خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه می دهد و سنگ بنای عالی برای عملیات تجاری پایدار ایجاد می کند.

 

 

هیچ محصولی یافت نشد.
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)