با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
استاندارت | Standart

استاندارت Standart

‌‌

کمپانی استاندارتدرباره استاندارت

فناوری هایی که به امروز ارزش می بخشد و از فردا محافظت می کند…
«Standart Pompa یک برند جهانی است که از سال 1957 با هدف تولید همیشه بهتر فعالیت می کند. Standart Pompa هرگز از اصول تکنولوژی، کیفیت، دوام و حساسیت زیست محیطی خود تزلزل نکرده و اولین تولید کننده صد در صد داخلی پمپ در ترکیه است. از روز تاسیس، Standart Pompa با محصولات پایدار، ایمن، دقیق و کارآمد به عنوان شرکتی که همیشه بر طبیعت و مردم تمرکز داشته است، در برابر مصرف کنندگان خود ایستاده است .

در حالی که استاندارت از فناوری‌های جهانی پیروی می کند تا راه‌حل‌های بهینه را با توجه به نیازهای متغیر تولید کند، فناوری‌های جدیدی را نیز در مرکز تحقیق و توسعه خود توسعه می دهد . استاندارت ، گروه های پمپ، سیستم های اطفاء حریق و پمپ های تقویت کننده را تولید می کند که کارایی سیستم را بر اساس استانداردهای بین المللی پذیرفته شده در سراسر جهان بهینه می کند.

محصولات این شرکت در بسیاری از پروژه های مختلف در بسیاری از کشورها مانند آلمان، هلند، سوئد، نروژ، بلژیک، سوئیس، اسپانیا، ایتالیا، دانمارک، یونان، روسیه، عراق، امارات متحده عربی، سوریه، لبنان، اردن، مصر، هنگ کنگ، تایلند، فیلیپین و سریلانکا در زمینه های مختلفی استفاده می شود که نیاز به فشار دادن سیالات مانند فرآیندهای صنعتی، صنایع پتروشیمی، صنایع دفاعی، آبیاری کشاورزی، تامین آب، انتقال فاضلاب و تاسیسات تصفیه فاضلاب دارند.

 

 

هیچ محصولی یافت نشد.
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)