با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
سائر | Saer

سائر Saer

سائردرباره برند سائر

شرکت پمپ سائر SAER ELETTROPOMPE S.p.A. در گوستالا ، رجیو امیلیای ایتالیا در سال 1951 توسط کارلو فاولا تأسیس شد و این شرکت هنوز تمام محصولات خود را در آنجا تولید می کند.
موسس این شرکت که در سالهای 1950 مسئولیت سنگ زنی در یک شرکت معروف Reggio Emilia را بر عهده داشت ، از اشتیاق خود برای مهندسی به همراه اشتیاق تجاری خود استفاده کرد و شرکتی را تولید کرد که پمپ های با کیفیت بالا برای مصارف خانگی و کشاورزی تولید می کرد. ویژگی سبز رنگ بودن پمپ های SAER به عنوان مرجعی برای بخش کشاورزی انتخاب شده است که در دوران پس از جنگ در منطقه امیلیا که SAER در آن قرار دارد ، در حال رشد شدید بوده است.

با درک پتانسیل قوی بازارهای خارجی و تقاضای روزافزون برای محصولات قابل اعتماد ، این شرکت در دهه 1970 به بازار صادرات نزدیک شد و در ابتدا بر بازار شمال آفریقا و خاورمیانه تمرکز کرد ، جایی که SAER هنوز یکی از رهبران این بخش است. SAER سپس با شرکت در نمایشگاه های بین المللی و بخشی ، سازماندهی سمینارها و جلسات آموزشی که به گسترش محصولات آن و افزایش اهمیت نام تجاری که مترادف با کیفیت ساخت ایتالیایی می شود ، کمک کرد تا حضور خود را در سایر نقاط جهان گسترش دهد.

از آنجایی که SAER همواره طرفدار کیفیت ایتالیایی بوده و مأموریت ارائه محصولات با بالاترین استانداردهای کیفیت را دارد ، آنها فرآیند تحول را آغاز کردند و سرمایه گذاری فزاینده ای را در بخشهایی انجام دادند که کیفیت بالای محصول ، پردرخواست ترین ویژگی است.

 

 

هیچ محصولی یافت نشد.
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)