با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
پدرولو | Pedrollo

پدرولو Pedrollo

 

تاریخچه و توسعه پدرولو

کمپانی پدرولو

آب ثروت واقعی بشریت است نه نفت. برای مالکیت بر “طلای آبی” کره زمین ، مردم آماده جنگ هستند: بدون آب نه امنیت وجود دارد و نه رفاه ، بسیار کمتر توسعه. سیلوانو پدرولو برای درک این که تحولات اقتصادی و صنعتی این سناریو چه می تواند باشد ، در سال 1974 به دبی سفر کرد ، جایی که آب بیش از نفت هزینه داشت و مردم در حال حاضر تصور می کردند که دومی منبعی برای تمام شدن است. او به دنبال سرمایه گذاران علاقه مند به پمپ های فناوری جدید بود که می خواست در ایتالیا تولید کند و بازار بالقوه ای برای این بخش باشد.

در آن زمان کلانشهر خلیج فارس فقط یک شهر کوچک بود و هیچ کس نمی توانست تصور کند که شن و ماسه شکوفا شود تا زمانی که یکی از مجلل ترین پایتخت های جهان جوانه بزند. پدرولو با تجار و مقامات کشور عربی ملاقات کرد و به آنها توضیح داد که به لطف پمپ ها ، آب می تواند از بیابان بیرون بیاید. یکی از مهمترین تولیدکنندگان پمپ برقی در جهان متولد شد ، با تعهدی که همیشه بر سر آن بوده است: آینده شرکت پدرولو همکاری در راه حل مشکل آب خواهد بود

تقریباً 40 سال است که گروه Pedrollo در سراسر جهان در حال رشد است و همچنان به طراحی و ساخت پمپ هایی می پردازد که به حمل آب در جایی که بیشترین نیاز را دارد کمک می کند. در جایی که آب بیرون می ریزد ، رنگ به منظره باز می گردد و امید دوباره سرچشمه می گیرد. با هر چاه خشک شده ترین زمین ها قدرت پیدا می کنند. به همین ترتیب ، پدرولو معتقد است که برای به ثمر نشستن ، همبستگی تعهدی است که باید هر روز پرورش داده شود. امروزه بیش از هر زمان دیگر شرکت ها نیاز به داشتن یک هدف اجتماعی دارند و احساس مسئولیت می کنند که سهم خود را در تغییر جهان و کمک به رشد مردم و کشورهای خود انجام دهند.

 

 

هیچ محصولی یافت نشد.
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)