با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
نورم | Norm

نورم Norm

کمپانی نورمدرباره شرکت نورم

شرکت نورم از شرکت های بزرگ تولید کننده انواع پمپ های در ترکیه است . محصولات Norm Hydrophore Pump به طور گسترده برای تامین آب در مناطقی مانند آبیاری، اسپرینکس، تامین آب، تصفیه آب، فرآیندهای صنعتی، صنعت کشتی، سیستم های هوشمند ساختمان، نیروگاه های گرمایشی – سرمایشی، کارخانه های آتش نشانی، سیستم های تقویت کننده، گردش خون، فشار بالا استفاده می شود.

پمپ نورم با کیفیت بالا و انتخاب گسترده محصولات، نام تجاری مورد تقاضای مشتریان است. گروه‌های محصول شامل پمپ‌های گریز از مرکز تک مرحله‌ای، پمپ‌های گریز از مرکز تک مرحله‌ای، پمپ‌های دوگانه (تقسیم‌شده)، پمپ‌های روغن حرارتی با هوا خنک، پمپ‌های گریز از مرکز چند مرحله‌ای افقی، پمپ‌های گریز از مرکز چند مرحله‌ای عمودی، اطفاء حریق. و مدل های جدید Norm Hydrophore Pump در آینده نزدیک برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده مشتریان عرضه خواهند شد.

شرکت نورم norm با ارائه محصولات روزانه به کاربران جدید و افزایش مستمر سهم بازار خود در ترکیه به دلیل طیف گسترده محصولات، تیم فروش قابل اعتماد و با تجربه، امتیاز دهی کارآمد، خدمات پس از فروش، سیاست قیمت گذاری واقع بینانه، از صنعت ترکیه حمایت می کند.

پمپ نورم محصولات خود را به کشورهای خاور دور و جمهوری های ترکیه در آسیا صادر می کند که کیفیت و اعتبار خود را در بستر بین المللی ثابت می کند.  Norm Hydrophore Pump رشد را هدف قرار می دهد و هرگز از اصول کیفیت و قابلیت اطمینان چشم پوشی نمی کند. همچنین با ارائه کیفیت و خدمات مورد نیاز و مزیت قیمت گذاری به مشتریان خود به عنوان یک موسسه جایگزین به حیات خود در این بخش ادامه خواهد داد.

 

 

هیچ محصولی یافت نشد.
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)