با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
نانوتک | Nanotek

فیلتر ممبران نانوتک Nanotek

 

فیلتر ممبران نانوتک تایوانی درباره نانوتک

فیلتر ممبران اسمز معکوس یکی از بخش‌های اصلی در تصفیه آب محسوب می‌شود. در روش‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد که از جمله این روش‌ها می‌توان به اسمز معکوس و اولترافیلتراسیون اشاره کرد. این روش‌ها که از تأثیرات مهم و کاربردی برای آب و فاضلاب دارند، نقش بسزایی برای پاک‌کردن آب از هرگونه آلاینده‌ها مواد شیمیایی و به طور کلی باکتری‌های مضر و آلودگی‌های آن ایفا می‌کنند.

درباره فیلتر ممبران نانوتک تایوانی

فیلتر ممبران نانو تک تایوان از مطرح ترین و با اعتماد ترین تولید کنندگان فیلترهای ممبران می باشد .این شرکت در کشور تایوان قرار دارد. فیلتر ممبران نانوتک تا 99٪ از فلزات سنگین ، سختی آب (TDS) ، باکتری ها ، آرسنیک ، کلر ، کادمیوم ، ژیاردیا ، ویروس ها ، سیانور و غیره را پاک می کند . در از حذف نمک ها ، فلوراید ، سرب ، کلر ، سموم دفع آفات و … موثر است و طیف گسترده ای از ناخالصی ها را تا 0.0001 میکرون و 100 گالن در روز دفع می کند.

قیمت فیلتر ممبران نانوتک تایوانی

قیمت فیلتر ممبران نانوتک تایوانی بر اساس فاکتورهای زیادی متغیر است از جمله هزینه دلار، واسطه ها یا خرید مستقیم از وارد کننده، اصل یا تقلبی بودن و … از این رو فروشگاه جهان آب با داشتن سابقه طولانی در این زمینه توانسته بهترین قیمت پیشنهادی را با ضمانت اصل بودن محصول به مشتریان ارائه دهد برای اطلاع بیشتر با شماره 79315-021 در تماس باشید.

 

 

ما پیدا کردیم 4 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)