با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
گروه تولیدی نقش جهان

گروه تولیدی نقش جهان

 

درباره گروه صنعتی نقش جهان

نقش جهان naghsh jahanگروه تولیدی و صنعتی نقش جهان، بیش از دو دهه است که در حوزه تولید پمپ دنده‌های (غلظت‌کش) و تامین گیربکس، الکتروموتور، پمپ سانتریفیوژ و پمپ وکیوم فعالیت می‌نماید.
نقش‌جهان naghsh jahan با تولید گروه‌های مختلف محصولات سعی شده است که شاخص‌های مهم فروش را (نظیر قیمت، تنوع محصول و مناطق گستردگی) با کیفیت مهم تولید، تولید اصل تا رضایت مصرف‌کننده پمپ‌های دنده‌ای را ارائه دهد.
این گروه در فعالیت خود سرمایه عظیم «رضایت مشتریان» از محصولات را به پشتوانه جستجو و مدیران جدی و کلیه کارکنان خود و به کارگیری مهندسان و تکنیسین‌های مجرب و کارآزموده و بهره‌مندی از دانش روز در عرصه تولید به دست می‌آورد و با توکل به خدا. و تلاش روز افزون سعی دارد، گام‌های بلندی را در جهت توسعه در ایران عزیز بر دارد.

 

زمینه فعالیت شرکت و خدمات

نقش‌جهان در تولید ویژه انواع پمپ‌های دنده‌های (استیل، چدن، دو جداره و…) فعالیت دارد. این پمپ ها در صنایع مختلف و کارگاه های تولیدی جهت حمل و انتقال مواد کاربرد دارند.
زمینه فعالیت جهان به صورت اختصاری در عناوین زیر خلاصه می‌شود:

  • تولید انواع پمپ های دنده های
  • خدمات نگهداری و تعمیر محصولات تخصصی خود و سایر شرکت ها
  • خدمات مشاوره به صنایع در خصوص مشخصات فنی و نحوه بکارگیری پمپ ها
  • خدمات ساخت شاسی و کوپله کردن پمپ و موتور (گیربکس)
  • ساخت انواع پمپ های سفارشی بسته به مشتریان
  • تامین انواع گیربکس، الکتروموتور، پمپ وکیوم و سانتریفیوژ

 

محصولات شرکت نقش جهان

نقش‌جهان تولیدکننده پمپ‌های دنده‌های که با عناوین پمپ‌های تولیدکننده یا ویسکوزیته بالا می‌شود. این پمپ ها در کارخانه های عایق و ایزوگام، قیر و آسفالت، مازوت، گازوئیل، گلیسیرین، روغن های صنعتی، کارخانجات رنگ، چسب و رزین، خمیر مقوا و کاغذ یا موادغذایی مانند عسل، شیره نبات، خرما، لبنیات، انواع خمیرهای بیسکویت، نان. و به طور خاص در حمل و نقل و انتقال کلیه مواد خود روغن کاری که فاقد ذرات سخت و معلق است، کاربرد دارند.

 

 

ما پیدا کردیم 6 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)