با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
مونو پمپ آسیا

مونو پمپ آسیا

شرکت مونو پمپ آسیادرباره شرکت مونو پمپ آسیا

گروه صنعتی آسیــــا در خرداد 1380 فعالیت تولیدی خود را با تاسیس شرکت مونو پمپ آسیا آغاز نمود. شرکت مونو پمپ آسیا از ابتدای فعالیت و در طول بیش از 10سال حیات صنعتی خود،نقش محوری و پیشتاز را در صنایع غذایی،دارویی وبهداشتی،پتروشیمی و صنایع بتن سبک ایفا نموده است.
با استقبال گسترده و روز افزون مصرف کنندگان محصولات منو پمپ آسیا،این شرکت را وادار به تولید محصول با کیفیت،استهلاک کم،راندمان بالا و عمر کاری بیشتر نسبت به نمونه های سایر شرکتهای تولید کننده منو پمپ می کند که باعث می شود این شرکت جزو بهترین شرکت ها در امر تولید وپشتیبانی و خدمات پس از فروش گسترده قرار گیرد.
با بکار گیری شرکت مونو پمپ آسیا ازدانش فنی و علم روز و همچنین کادری مجرب و متخصص ،با هدف تولید محصول با کیفت بیشتر موجب گردید تا این واحد صنعتی جزء بهترین و قدرتمندترین شرکت های تولید کننده مونو پمپ و عضو انجمن صنفی تولیدکنندگان بتن سبک سلولی (CLC) در سطح کشور قرار گیرد.

شرکت مونو monopump asia پمپ آسیا اکنون قادر به تولید انواع منو پمپ در سایزها و مکانیزم های مختلف خصوصاً صنایع مختلف غذایی ،پتروشیمی و صنایع بتن سبک می باشد که بسته به نیازمصرف کننده از مشورت با کارشناسان بخش فروش این واحد و بررسیهای فنی پمپ مورد نظر طراحی،ساخت و تست شده در اختیار مصرف کننده قرار خواهد گرفت.

منبع : http://www.monopumpasia.com/tabid/1268/Default.aspx

 

هیچ محصولی یافت نشد.
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)