با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
میکرودوز | Microdos

کمپانی میکرودوز

 

میکرودوز MICRODOS متولد 2006 به لطف اراده بنیانگذاران و تجربه ده ساله در سیستم های دوز ، به دلیل کیفیت قابلیت اطمینان محصولات خود و موفقیت دراستراتژی های تجاری ، به یکی از مهمترین برند های بخش دوزینگ تبدیل شد.
امروزه ، Microdos یک شرکت جوان و پویا است که طیف گسترده ای از سیستم های دوز کامل ، دوزینگ پمپ های مناسب برای بخش های مختلف و انواع استفاده را تولید و تجاری می کند.

طیف گسترده ای از محصولات شامل پمپ های پریستالتیک ، دوزینگ پمپ های سلونوئیدی ، پانل های کامل ، ابزارهای کنترل ، پراب ها و لوازم جانبی است.
همه محصولات کمپانی میکرودوز دارای تاییدیه CE هستند. Microdos واقعاً به ارزش افزوده تولید ایتالیایی اعتقاد دارد . این باعث افزایش تخصص و نوآوری با نتایج عالی در نتیجه ، با کیفیت ، دقت ، طراحی و توجه به جزئیات می شود.

تولید

بخش تولید و دفاتر شرکت میکرودوز در ریتی ، مرکز ایتالیا تأسیس شده است. این شرکت روزانه محصولات خود را تولید و به فروش می رساند . ساخت اقلام “HOME MADE” تضمین می کند که هر محصول با نظارت مداوم بر قابلیت اطمینان و کیفیت هر عنصر مورد مطالعه ، مونتاژ و تولید در شرکت ما قرار گرفته است. هر محصول قبل از عرضه در بازار ، یک آزمایش نهایی با کیفیت و عملکردی را پشت سر می گذارد. بخشهای فنی و فروش ، متشکل از پرسنل بسیار ماهر ، پشتیبانی کامل را برای مشتریان تضمین می کند.

کسانی که مدتهاست با میکرودوز همکاری می کنند ، مطمئناً از اهمیتی که برای مشتریان و بیشتر از همه برای رضایت آنها قائل هستند می دانند.

 

 

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (14)
ROPV (0)