با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
میکرودوز | Microdos

دوزینگ پمپ میکرودوز Microdos

 

درباره میکرودوز

دوزینگ پمپ میکرودوز مربوط به شرکت میکرودوز MICRODOS متولد 2006 به لطف اراده بنیانگذاران و تجربه ده ساله در سیستم های دوز ، به دلیل کیفیت قابلیت اطمینان محصولات خود و موفقیت دراستراتژی های تجاری ، به یکی از مهمترین برند های بخش دوزینگ تبدیل شد.
امروزه ، Microdos یک شرکت جوان و پویا است که طیف گسترده ای از سیستم های دوز کامل ، دوزینگ پمپ های مناسب برای بخش های مختلف و انواع استفاده را تولید و تجاری می کند.

طیف گسترده ای از محصولات شامل پمپ های پریستالتیک ، دوزینگ پمپ های سلونوئیدی ، پانل های کامل ، ابزارهای کنترل ، پراب ها و لوازم جانبی است.
همه محصولات کمپانی میکرودوز دارای تاییدیه CE هستند. Microdos واقعاً به ارزش افزوده تولید ایتالیایی اعتقاد دارد . این باعث افزایش تخصص و نوآوری با نتایج عالی در نتیجه ، با کیفیت ، دقت ، طراحی و توجه به جزئیات می شود.

بخش تولید پمپ میکرودوز

بخش تولید و دفاتر شرکت میکرودوز در ریتی ، مرکز ایتالیا تأسیس شده است. این شرکت روزانه محصولات خود را تولید و به فروش می رساند . ساخت اقلام “HOME MADE” تضمین می کند که هر محصول با نظارت مداوم بر قابلیت اطمینان و کیفیت هر عنصر مورد مطالعه ، مونتاژ و تولید در شرکت ما قرار گرفته است. هر محصول قبل از عرضه در بازار ، یک آزمایش نهایی با کیفیت و عملکردی را پشت سر می گذارد. بخشهای فنی و فروش ، متشکل از پرسنل بسیار ماهر ، پشتیبانی کامل را برای مشتریان تضمین می کند.

کسانی که مدتهاست با میکرودوز همکاری می کنند ، مطمئناً از اهمیتی که برای مشتریان و بیشتر از همه برای رضایت آنها قائل هستند می دانند.

قیمت دوزینگ پمپ میکرودوز

قیمت پمپ میکرودوز به علت وارداتی بودن بر اساس دلار بالا پایین می شود. برای استعلام قیمت این مدل پمپ و یا مشاوره خرید می توانید با کارشناسان مجموعه جهان آب با شماره 79315-021 در تماس باشید.

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (14)
ROPV (0)