با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
ال جی کم | LG Chem

 فیلتر ممبران ال‌جی کم LG Chem

فیلتر ممبران ال جیکمپانی ال جی کم LG Chem

فیلتر ممبران ال جی مربوط به LG Chem از زمان تأسیس در سال 1947 به‌عنوان شرکت پیشرو در زمینه مواد شیمیایی کره، به‌طور مداوم از طریق چالش‌ها و نوآوری‌های سخت به رشد دست یافته است. از درب کرم صورت غیرقابل شکست تا باتری های درجه یک با کیفیت بی سابقه، LG Chem رویاها را به واقعیت تبدیل کرده است تا زندگی بشریت را در 70 سال گذشته غنی کند.

درباره فیلتر ممبران کره ای ال جی 

LG Chem بر اساس فناوری نوآورانه نانوکامپوزیت لایه نازک (TFN) ممبران اسمز معکوس RO آب دریا و آب شور NanoH2O™ تولید می کند. ال جی موفقیت بزرگی در برنده شدن پروژه های بزرگ نمک زدایی و تقویت رهبری بازار داشته است. ممبران های RO آب شور LG کاربردهای مختلف شهری و صنعتی را ارائه می‌کنند و در شرکت‌های اصلی در سراسر جهان کار می‌کنند.

قیمت فیلتر ممبران ال جی اصل

قیمت فیلتر ممبران LG بر اساس سایزبندی اینچ، پارمترهایی مانند قیمت دلار، اصل یا تقلبی بودن محصول می توانند تغییر کنند. مجموعه جهان آب به عنوان وارد کننده اصل قطعات بدون واسطه توانسته بهترین قیمت پیشنهادی برای فیلتر ممبران ال جی اصل در نظر بگیرد برای اطلاع از قیمت روز فیلتر ممبران کره ای ال جی می توانید با کارشناسان ما با شماره 79315-021 در تماس باشید.

 ‌

ما پیدا کردیم 11 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)