با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
لید فلوید | Lead Fluid

لید فلوید Lead Fluid

درباره کمپانی لید فلویدلید فلوید

لید فلوید (Baoding Lead Fluid Technology Co., Ltd) یک تولید کننده پمپ پریستالتیک در چین است. این شرکت در اکتبر 1999 تاسیس شد. پمپ های پریستالتیک، پمپ های سرنگ آزمایشگاهی، پمپ های پریستالتیک پرکننده، پمپ های دنده دقیق و سر پمپ های پمپ پریستالتیک را توسعه و تولید می کند. متعهد به ارائه مداوم راه حل ها و خدمات انتقال سیالات کوچک و میکرو رقابتی به کاربران است.

محصولات این شرکت به طور گسترده ای در تشخیص مولکولی، بیوداروسازی، مهندسی ژنتیک، ابزارهای علمی، آماده سازی مواد، نظارت بر محیط زیست، مواد غذایی و نوشیدنی ها، چاپ و بسته بندی و غیره استفاده می شود.

 

شهرت، آبرو

این شرکت نام تجاری “LEADFLUID” یعنی مخفف چینی “LEADFLUID” را ثبت کرد که به این معنی است که ما متعهد هستیم که در فناوری کنترل مایعات پیشگام و پیشرو باشیم. این شرکت همواره در توسعه خود به این مفهوم پایبند بوده و به شدت به معرفی و آموزش استعدادهای پیشرفته و افزایش تحقیق و توسعه می پردازد. با تلاش‌های فراوان، مواد جدید، ساختارهای جدید و فرآیندهای جدید به طور مستمر در تولید و تحقیق و توسعه اعمال شده و ده‌ها اختراع ملی از جمله پتنت‌های اختراع ملی به دست آمده است. شرکت، یک شرکت بین‌المللی با فناوری پیشرفته، متخصص در شرکت‌های کوچک و متوسط ​​جدید و یک شرکت پیشرو با رشد بالا در استان هبی است.

 

 

هیچ محصولی یافت نشد.
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)