با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
کی اس بی | KSB

KSB

 

ksb KSB – نوآوری و رشد

هدف یوهانس کلاین از کارایی بیشتر هنگامی بود که او دستگاه تغذیه دیگ بخار خود را در سال 1871 طراحی کرد. اختراع وی بخار تولید شده توسط موتورهای بخار را به دام انداخت و دوباره آن را به عنوان آب در دیگ بخار وارد کرد. همراه با کارآفرینان فردریش شنزلین و یاکوب بکر ، کلاین پایه های گروه KSB امروز را با این محصول خلاقانه پایه گذاری کرد.

کارایی ، قابلیت اطمینان و پایداری از آن زمان به بعد نیروی محرکه این شرکت بوده است. پمپ ها و شیرهای ساخته شده توسط KSB به طور مداوم معیارهای جدیدی را در پروژه های سراسر جهان تعیین کرده اند.

این شرکت در طول سالها ، حتی در شرایط سخت ، به طور پیوسته در مسیر خود بوده است. KSB از طریق سرمایه گذاری های هدفمند ، حوزه های تجاری خود را از نظر استراتژیک گسترش داده است. KSB مفتخر است که یک شریک قابل اعتماد برای مشتریان خود و یک بندر امن برای سرمایه گذاران است و این در آینده تغییر نخواهد کرد.

امروزه بیش از 15000 کارمند در سراسر جهان با رعایت اصول بنیانگذاران کار خود را ادامه می دهند. اینها افرادی هستند که مشتاق هستند اطمینان حاصل کنند که مشتریان KSB از عملکرد فوق العاده لذت می برند. وفادار به شعار ما: مردم. شور. کارایی.

هیچ محصولی یافت نشد.
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)