با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
جاکوبی | Jacobi

جاکوبی Jacobi

 

درباره برند جاکوبی

جاکوبی

جاکوبی یک شرکت تولید کننده کربن اکتیو است – جاکوبی تحت مالکیت شرکت شیمیایی گاز اوزاکا (OGC) ، Jacobi است که این شرکت جاکوبی را در سال 2014 خریداری کرد.

جاکوبی اختصاص داده شده برای تبدیل شدن به پایدارترین تامین کننده کربن اکتیو یا زغال فعال در صنعت جهان . با تمرکز قوی بر ایمنی، نیازهای مشتریان و افراد و جوامع آنها که در آن فعالیت می کنیم. اتخاذ رویکردی نوآورانه برای برآوردن نیازهای مشتریان آینده و کاهش اثرات زیست محیطی .

کمپانی جاکوبی بزرگترین تولید کننده کربن فعال مبتنی بر پوسته نارگیل در جهان، با ظرفیت بیش از دو برابر هر سازنده دیگری می باشد. پوسته نارگیل پایدارترین ماده خام تجاری برای تولید کربن فعال است.

jacobi یک سازمان تولیدی جهانی با 20 مرکز تولید و فرآوری و 2 کارخانه فعال سازی مجدد در اروپا است . این شرکت عرضه کننده وسیع ترین طیف کربن فعال در صنعت، از جمله کربن های مبتنی بر پوسته نارگیل، زغال سنگ قیری، زغال سنگ قهوه ای، و چوب است . راه‌ حل‌های محصول مشتری در قالب‌های پودری، دانه‌ای، اکسترود شده، کروی، و پارچه نمدی و همچنین طیف کاملی از رزین‌های تبادل یونی و محلول‌های خدمات فیلتر ارائه می‌شوند. در کمپانی جاکوبی بیش از 1850 کارمند اختصاصی و حرفه ای مشغول به کار هستند .

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (14)
ROPV (0)