با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
جاکوبی | Jacobi

کربن اکتیو جاکوبی سوئد Jacobi

 

درباره برند جاکوبی سوئد

جاکوبی

کربن اکتیو جاکوبی مربوط به یک شرکت تولید کننده  در کشور سوئد است – جاکوبی تحت مالکیت شرکت شیمیایی گاز اوزاکا (OGC) ، Jacobi است که این شرکت جاکوبی را در سال 2014 خریداری کرد.

جاکوبی اختصاص داده شده برای تبدیل شدن به پایدارترین تامین کننده کربن اکتیو یا زغال فعال در صنعت جهان . با تمرکز قوی بر ایمنی، نیازهای مشتریان و افراد و جوامع آنها که در آن فعالیت می کنیم. اتخاذ رویکردی نوآورانه برای برآوردن نیازهای مشتریان آینده و کاهش اثرات زیست محیطی .

کربن اکتیو جاکوبی چیست؟

کربن اکتیو Jacobi به عنوان بزرگترین تولید کننده کربن فعال مبتنی بر پوسته نارگیل در جهان، با ظرفیت بیش از دو برابر هر سازنده دیگری می باشد. در نظر داشته باشید پوسته نارگیل به عنوان پایدارترین ماده خام تجاری برای تولید کربن فعال محسوب می شود.

کربن اکتیو Jacobi مربوط به یک سازمان تولیدی جهانی با 20 مرکز تولید و فرآوری و 2 کارخانه فعال سازی مجدد در اروپا است . این شرکت عرضه کننده وسیع ترین طیف کربن فعال با کیفیت بالا در صنعت، از جمله کربن های مبتنی بر پوسته نارگیل، زغال سنگ قیری، زغال سنگ قهوه ای، و چوب است . راه‌ حل‌های محصول مشتری در قالب‌های پودری، دانه‌ای، اکسترود شده، کروی، و پارچه نمدی و همچنین طیف کاملی از رزین‌های تبادل یونی و محلول‌های خدمات فیلتر ارائه می‌شوند. در کمپانی جاکوبی بیش از 1850 کارمند اختصاصی و حرفه ای مشغول به کار هستند .

قیمت خرید کربن اکتیو جاکوبی سوئد اصل

اگر شما به دنبال خرید کربن اکتیو جاکوبی هستید باید دقت لازم را در اصل بودن این محصول داشته باشید. زیرا برخی افراد سودجو با تولید محصولات بی کیفیت به نام برند جاکوبی اقدام به توزیع این محصول در بازار کرده اند. از این رو، بسیاری از مشتریان برای خرید کربن اکتیو جاکوبی با مشکل روبرو می شوند. پیشنهاد ما خرید از فروشگاه های معتبر و وارد کننده کربن اکتیو جاکوبی است که شما بتوانید بهترین قیمت کربن اکتیو جاکوبی را با ضمانت اصل بودن کالا تهیه کنید. فروشگاه جهان آب به عنوان وارد کننده مستقیم کربن اکتیو جاکوبی و مرکز فروش عمده کربن اکتیو توانسته بهترین قیمت خرید کربن اکتیو جاکوبی را فراهم کند برای اطلاع از قیمت کربن جاکوبی یا خرید کربن اکتیو جاکوبی سوئد اصل می توانید از همین صفحه از وب سایت جهان اب اقدام کنید و یا با ما در تماس باشید.

ما پیدا کردیم 34 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

نظر

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)