با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
هیدرولایت | Hydrolite

هیدرولایت Hydrolite

 

قیمت رزین هیدرولایتدرباره رزین هیدرولایت

رزین هیدرولایت مربوط به شرکت TM HYDROLITE – محصولی نوآورانه و مدرن.
شرکت تولیدی هیدرولایت Hydrolite ، کاملاً متعلق به شرکت صنعتی ژجیانگ Zhengguang است. این شرکت یکی از تاثیرگذارترین شرکت های چینی در تولید و کاربرد رزین تبادل یونی است. ژجیانگ در اکتبر 1969 تاسیس شد و بیش از 43 سال تجربه در تحقیق، توسعه و ساخت رزین تبادل یونی دارد.

رزین هیدرولایت شرکت Zhengguang با نام تجاری Hydrolite اکنون به تمام استان ها و مناطق در زمینه برق، الکترونیک، انرژی هسته ای، مواد شیمیایی، صنایع سبک، داروسازی، صنایع غذایی، نوشیدنی، متالورژی و مصارف زیست محیطی در چین فروخته می شوند. رزین هیدرولایت با عملکرد عالی خود در تصفیه آب تغذیه دیگ بخار و تصفیه چگالش، تصفیه آب مدار اولیه و مدار ثانویه نیروگاه هسته ای، آب صنعتی و آب فوق خالص درجه الکترونیکی و در زمینه مواد غذایی نقش مهمی ایفا می کنند.

قیمت رزین برند هیدرولایت

 قیمت رزین هیدرولایت بر اساس پارامترهای مختلف از جمله هزینه دلار، تقلبی یا اصل بودن، واسطه گری و یا وادکننده مستقیم و … متغیر است. فروشگاه جهان آب ، وارد کننده و تامین کننده انواع  زرین هیدرولایت در ایران می باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان ، اطلاع از قیمت رزین برند هیدرولایت و یا خرید محصولات هیدرولایت ، با کارشناسان فروش جهان آب با شماره 79315-021 در تماس باشید.

 

 

ما پیدا کردیم 28 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)