با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
هایدروناتیک | Hydranautics

هایدروناتیک Hydranautics

 

فیلتر ممبران هایدروناتیکدرباره هایدروناتیک

راه حل هایی که نیاز دارید، فناوری هایی که به آنها اعتماد دارید!
هایدروناتیکHydranautics یکی از پیشروهای جهانی در فناوری ممبران است. این شرکت از فناوری پیشرفته برای تولید پیشرفته ترین محصولات غشایی با کارایی بالا استفاده می کند. از زمان آغاز به کار خود در سال 1963، hydranautics متعهد به بالاترین استانداردهای تحقیقات فناوری، برتری محصول و رضایت مشتری است.

هایدروناتیک در سال 1970 وارد حوزه غشاء اسمز معکوس (RO) شده و اکنون یکی از معتبرترین و با تجربه ترین شرکت ها در این صنعت می باشد. Hydranautics توسط Nitto Denko Corporation ژاپن در سال 1987 خریداری شد و بخشی از Nitto Global Membrane Division (GMD) شد .

محصولات این کمپانی در حال حاضر در سرتاسر دنیا استفاده می شود. کاربردهای این محصول شامل آب آشامیدنی، آب تغذیه دیگ بخار، آب فرآیند صنعتی، تصفیه فاضلاب، تصفیه آب سطحی، نمک زدایی آب دریا، آب مسکونی، آب شستشوی الکترونیکی، آبیاری کشاورزی و دارویی است. خدمات و پشتیبانی جامع مشتریان به صورت شبانه روزی و در سراسر جهان در دسترس است.

شبکه ای از دفاتر فروش در سراسر جهان در سراسر ایالات متحده آمریکا، آمریکای جنوبی، اروپا و آسیا از پایگاه تجاری جهانی Hydranautics پشتیبانی می کنند. Hydranautics اولین تولید کننده ممبران است که بالاترین استانداردهای کیفیت را با گواهینامه سیستم کیفیت ISO 9001 رعایت می کند. هم Hydranautics و هم Nitto به تنظیم استانداردهای صنعتی برای برتری فنی و کیفیت محصول افتخار می کنند و از این فرصت برای پاسخگویی به چالش برانگیزترین نیازهای تصفیه آب استقبال می کنند.

 

ما پیدا کردیم 5 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)