با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
امک | Emec

کمپانی امک EMEC

“در قلب ایتالیا ، ما تلاش می کنیم راه حل های ایمن و ابتکاری را برای تصفیه آب و دوز شیمیایی ارائه دهیم.”

شرکت امک EMEC در سال 1982 تاسیس شد تا یک شرکت کاملاً ایتالیایی در زمینه سیستم های کنترل و دوز شیمیایی ایجاد کند. در طول سالها ، شرکت با تعییرات خود ، دانش لازم را توسعه داده و توسعه داده تا امروزه در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شود.

دفتر مرکزی emec در شهر ریتی ایتالیا در مساحتی بیش از 15000 متر مربع قرار گرفته و بیش از 200 نفر کارمند در بخش های طراحی ، ساخت و بازاریابی محصولات مشغول به کار هستند.

در این کمپانی از مواد اولیه گرفته تا پشتیبانی پس از فروش ، همه چیز مدیریت می شود . زیرا آنها اعتقاد دارند دنبال کردن هر مرحله در مراحل ایجاد و تولید مترادف با کیفیت و تضمین رضایت مشتری است.

برای بیش از 35 سال ، تحقیقات مداوم ، دقت بسیار بالا و روابط سالم ، این کار را نه یک شغل بلکه به یک حرفه برای کارمندان امک تبدیل کرده است .

تحقیقات دائمی

قرار گرفتن در لبه برش نیاز به مطالعه مداوم دارد.
مهندسان و تکنسین های بسیار برجسته نه تنها در توسعه نرم افزار و طراحی سخت افزار ، بلکه در مطالعه و ارزیابی اجزای هیدرولیکی و مکانیکی نیز مشارکت دارند.

دقت فوق العاده

کیفیت به معنای کنترل کامل بر کل زنجیره تولید است.
از زمان تصور تا حمل و نقل ، همه چیز در کارخانه های امک اتفاق می افتد . جایی که هر فرایند تولید با استانداردهای با کیفیت بالا مطابقت دارد و هر محصول قبل از رسیدن به مشتری باید یک سری آزمایش دقیق را پشت سر بگذارد.

برند:
CSM (23)
FWT (16)
ROPV (0)