با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
دوزیورو | Doseuro

دوزینگ پمپ دوزیورو Doseuro

 

علامت تجاری دوزینگ پمپ دوزیورو DOSEUROدرباره دوزیورو

پمپ دوزیورو مربوط به شرکت Doseuro است که یک تولید کننده ایتالیایی است در زمینه دوزینگ پمپ ها (پمپ مواد شیمیایی) و تجهیزات آنها بیش از 20 سال تجربه دارد. کمپانی دوزیورو Doseuro در سال 1984 با نام Dosatron S.r.l تاسیس شد که بعداً در سال 2000 به Doseuro S.r.l تغییر یافت. این شرکت در اوایل 2007 دفتر خود را در بریتانیا افتتاح کرد تا بتواند مشتریان مشتری بریتانیایی خود را بهتر مورد توجه قرار دهد و این عملیات را در توسعه برند Doseuro جدایی ناپذیر بداند.

دوزیورو Doseuro یک تولید کننده متخصص انواع شیر برقی ، دیافراگم هیدرولیک ، پیستون پلانجری، دیافراگم مکانیکی و پمپ های دوزینگ پمپ های (مترینگ پمپ) جا به جایی مثبت و همچنین میکسرهای مختلف الکترونیکی (همزن) و سیستم های ترکیب پلی الکترولیت است. این شرکت همچنین یک تیم کارکنان مطلع و با دانش و مشاوران متخصص و پشتیبانی پس از فروش را داراست تا مشتریانش همیشه از منابع اطلاعاتی و پشتیبانی فنی قابل اعتماد در مورد محصولات برخوردار باشند.

محصولات دوزیورو در بسیاری از صنایع ، از جمله تولید کاغذ ، تصفیه آب و فاضلاب ، مواد شیمیایی و رنگ ، سوخت های زیستی ، کشاورزی استفاده می شود. قیمت پمپ دوزیورو بر اساس پارامترهای مختلف از جمله نوع، کاربرد، میزان بالا و پایین بودن دلار متغیر است.

 

 

ما پیدا کردیم 8 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)