با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
داب | Dab

داب Dab

 

دابکمپانی داب DAB

بیش از 40 سال است که DAB بازیگر اصلی در بخش فناوری های حرکت و مدیریت ارزشمندترین منبع ما یعنی آب است. DAB راه حل های تکنولوژیکی ارائه می دهد که می تواند قابلیت اطمینان و کارایی را تضمین کند و مصرف انرژی را در خدمات ساختمان های مسکونی ، خدمات ساختمان های تجاری ، کشاورزی و آبیاری بهینه کند. داب ، افراد را در مرکز هر اقدام ، استراتژی و برنامه توسعه قرار می دهد. به همین دلیل، برای DAB نوآوری به معنای شناسایی مداوم راه حل های نصب، استفاده و نگهداری ساده تر برای محصولات آن است.

 

خدمات ساختمان مسکونی

DAB محصولات قابل اعتماد ، از نظر فنی پیشرفته ، نصب آسان و کارآمد را تضمین می کند که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی بالا در بخشهای داخلی و مسکونی زیر می شود: گرمایش و تهویه مطبوع ، تامین آب و فشار ، آبیاری و باغبانی ، استفاده از آب باران ، تخلیه ، جمع آوری و دفع فاضلاب ، گردش و تصفیه آب استخر.

 

خدمات ساختمان تجاری

DAB راه حل های پیشرفته تکنولوژیکی ، بسیار کارآمد و قابل اعتماد ، را برای بسیاری از بخشهای کاربردی تجاری توسعه می دهد: از سیستم های گردش آب ، گرمایش و تهویه مطبوع ، تا تامین آب و فشار سیستم آتش نشانی و دفع فاضلاب.

 

کشاورزی و آبیاری

DAB راه حل های پمپاژ را برای استخراج آب از زیر خاک برای اهداف کشاورزی و آبیاری ارائه می دهد. پمپ ها و موتورهای شناور با کیفیت بالا ، قابل اعتماد و قادر به تضمین بهره وری انرژی بالا.

 

 

هیچ محصولی یافت نشد.
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)