با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
کدلاین | Codeline

کدلاین Codeline

 

کمپانی کدلایندرباره کدلاین

شرکت کدلاین از مطرح ترین شرکت های تولید کنندخ پرشروسل در جهان می باشد . تاریخچه Codeline سرشار از اولین‌های صنعتی است که استانداردهای کیفیت و قابلیت اطمینان را تعیین می‌کنند. codeline اولین کسی بود که محفظه های غشایی FRP دارای گواهینامه ASME Section X را معرفی کرد و اولین کسانی بود که گواهینامه های محصول NSF61 را برای محفظه های غشایی ارائه کرد.
در دهه 1980، Advanced Structures محفظه های غشایی FRP با قطر 4 اینچ و 8 اینچ را به عنوان سری U4 و U8 تولید کرد. Advanced Structures سری 4B را همراه با سری E8 و E8/SP در سال 1986 معرفی کرد. نام شرکت کدلاین در سال 1999 به Codeline تغییر یافت، زمانی که، به عنوان بخشی از خرید Essef که مخازن تحت فشار ساختاری را نیز به خط تولید codeline اضافه کرد، کدلاین به یک شرکت Pentair تبدیل شد .

Pentair Codeline سرعت نوآوری را افزایش داد و سری 80R و 80A را معرفی کرد. در سال 2009، پنتایر واتر هند به تامین کننده جهانی محفظه های غشایی Codeline تبدیل شد و به این شرکت اجازه داد تا تولید را متمرکز کرده و سری های Codeline 80S، 80H و 80U را معرفی کند . تمامی محصولات مطابق با سیستم مدیریت یکپارچه پنتایر و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ساخت در تاسیسات دارای گواهی ISO تولید می شوند.

 

ما پیدا کردیم 10 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)