با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
بورنمن | Bornemann

بورنمن Bornemann

کمپانی Bornemann

کمپانی بورنمن

قفل سازی و کارگاه فلز متعلق به خانواده Bornemann بیش از 300 سال است که در Obernkirchen فعالیت می کند. از این سنت ریشه‌دار صنایع دستی، شرکت نوآورانه تولید ماشین‌آلات Johann Heinrich Bornemann در 165 سال گذشته تکامل یافته است.

کاری که زمانی به عنوان میخکوب، آهنگر و قفل سازی آغاز شد، امروزه به تولید کننده پیشرفته ترین و قدرتمندترین سیستم های پمپ موجود در بازار تبدیل شده است. این یک مسیر تکاملی نسبتاً منطقی است. از این گذشته ، در قرون وسطی ، نام “Bornemann” به “نگهبان چاه” (به آلمانی Brunnen) اشاره داشت ، کسی که اطمینان حاصل می کرد که چاه های عمومی در حالت کار باقی می مانند.

این شرکت نوآور در طول تاریخ خود محصولات مختلف ماشین سازی را توسعه داد و به فروش رساند. امروزه خود را به عنوان تولید کننده پمپ و تامین کننده سیستم ها معرفی کرده است.

ITT Bornemann رهبر بازار پمپ‌های دوقلو و پمپ‌های چندفاز و یکی از تولیدکنندگان پمپ‌های حفره پیشرونده است که با استحکام و قدرت مشخص می‌شوند.

این شرکت سال هاست که پمپ ها و واحدهای پمپ را برای اروپا، اروپای شرقی، آسیا، آسیای مرکزی، آمریکای شمالی و جنوبی عرضه می کند: همه جاهایی که نفت خام، به ویژه نفت خام سنگین، هیدروکربن ها و مواد شیمیایی فرآوری می شوند.

 

 

هیچ محصولی یافت نشد.
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)