با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
برتولینی | Bertolini

برتولینی Bertolini

کمپانی برتولینی

تاریخی بیش از 100 سال
اغلب آینده از قبل در ریشه ها نوشته شده است. شرکت bertolini در سال 1918 بسیار دور توسط اوگو برتولینی تأسیس شد که آرزو داشت مکانیک را در خدمت انسان قرار دهد تا خستگی ناشی از کار در مزارع را برطرف کند و باروری محصول و عملکرد اقتصادی آن را افزایش دهد. برتولینی درست در منطقه روبیرا، یک مرکز فعالیت کشاورزی همیشه متولد شد، جایی که تعهد بزرگی از نیروی انسانی انجام شد. بنابراین، اولین پمپ‌ها برای سمپاشی ایجاد شدند، پمپ‌های پیستونی با عملکرد دوگانه برای درمان علف‌های هرز باغ‌های گندم و انگور، که کاربردهای سنتی آن زمان در قلمرو رجیو امیلیا بودند.
بعداً پمپ‌های حجمی پیستونی/دیافراگمی و «عملکرد ساده»، تنظیم‌کننده‌های فشار و بسیاری نوآوری‌های دیگر برای انواع محصولاتی که به طور مداوم در سال‌های آینده رشد می‌کردند، تولید شدند.

با گذشت سالها، مشخص شد که پمپ های موجود در بازار دارای محدودیت های فنی آشکاری هستند: آنها دست و پا گیر، پر سر و صدا و نگهداری آنها دشوار است. در آغاز دهه 70، برتولینی اولین کسی بود که پمپ‌های جدید، فشرده‌تر، کم‌صداتر و کارکرد آسان‌تر را طراحی کرد که توسط سیستم‌هایی ساخته شده بود که به‌منظور سهولت تعویض یا تعمیر قطعات ساییدگی و پارگی، مانند شیرهای بازرسی، ساخته شده بودند. بنابراین، اولین پمپ های فشار قوی 3 پیستونی برای استفاده صنعتی متولد شدند، اولویتی که با رقابت رو به رشد نیز دنبال می شود. امروزه برتولینی به فعالیت تحقیق و توسعه خود ادامه می‌دهد و روندها و نیازهای هر بخش، از کشاورزی گرفته تا صنعت، طراحی فن‌آوری‌های ثبت شده یا غیره را پیش‌بینی می‌کند تا راه‌حل‌های همیشه بهتری را برای کارایی، قابلیت اطمینان و کیفیت ارائه دهد.

 

 

هیچ محصولی یافت نشد.
برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)