با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
آیریک | Ayrik

آیریک Ayrik

 

دوزینگ پمپ آیریکایرسا الکترونیک آیریک

دوزینگ پمپ آیریک مربوط به شرکت ایرسا الکترونیک آیریک در سال 1388 در اصفهان تاسیس می باشد. آیریک به صورت تخصصی در زمینه دوزینگ پمپ ها (پمپ های تزریق) و تجهیزات مربوط به آن از جمله دوزینگ پمپ سلنوئیدی فعالیت می کند و همواره با توجه به نیاز های مشتری ، تولید را حفظ کرده است.

شرکت ایرسا الکترونیک آیریک اولین و تنها تولید کننده مترینگ پمپ های (دوزینگ پمپ) سلنوئیدی در ایران است که با تکیه بر دانش فنی به روز و جذب تکنولوژی های کارآمد در زمینه های مهندسی به ترکیبی از کیفیت رقابتی و قیمت تمام شده مناسب در مقایسه با برندهای مطرح جهانی رسیده است. مدیران ارشد این شرکت کیفیت را سرلوحه خود در سیاست گذاری و تعیین راهبردهای عملی قرار داده اند.

گارانتی دوزینگ پمپ آیریک

دوزینگ پمپ آیریک شامل دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده میشود. همچنین مشتری مداری فوق العاده، این شرکت را به برندی معتبر در ایران تبدیل کرده است.این شرکت با جذب مهندسان و متخصصان در حوزه فناوری و مهندسی از جمله شرکت های پیشرو در صنعت می باشد .

قیمت پمپ تزریق آیریک

قیمت پمپ تزریق آیریک با داشتن کیفیت بالا و خدمات پس از فروش مناسب توانسته  نسبت به برندهای خارجی قیمت مناسب تری داشته باشد..جهان آب به عنوان نماینده اصلی فروش این مدل پمپ ها،  قیمت گذاری مناسبی برای این محصول در نظر گرفته است. برای اطلاع از قیمت روز پمپ های آیریک با شماره 79315-021 در تماس باشید.

 

ما پیدا کردیم 2 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

نظر

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)