با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
آکوا | Aqua

آکوا Aqua

آکوا AQUA ایتالیادرباره دوزینگ پمپ برند آکوا Aqua

دوزینگ پمپ آکوا محصول شرکت Aqua Industrial Group S.p.A که متولد 1974 با قالب گیری قطعات تصفیه آب ، همیشه سیاست داخلی خود را بسیار محتاطانه به نیازهای مشتری حفظ کرده است و همیشه به سناریوهای اروپایی و بین المللی نگاه می کند . گروه صنعتی آکوا ، محصولات خود را در تقریباً 100 کشور در سراسر جهان به بازار عرضه می کند ، از همه شرکت های تابعه به طور مستقیم استفاده می کند ، در حالی که در آنجا با شرکت های تابعه خود ، توزیع از طریق توزیع کنندگان مستقل انجام می شود.

قیمت دوزینگ پمپ آکوا

پمپ آکوا با داشتن تنوع و کاربردهای زیاد قیمت متفاوتی در بازار دارند. فروشگاه جهان آب با داشتن تجربه دیرینه در زمینه  قطعات و پمپ های تزریق با بهترین قیمت پیشنهادی محصول ارائه کرده است. برای اطلاع از قیمت به روز محصولات می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کیفیت و استاندارد آکوا

همه محصولات آکوا Aqua مطابق با قوانین جهانی در زمینه بهداشت و حفاظت از محیط زیست طراحی و تولید می شوند. فقط بهترین مواد اولیه در تولید این محصولات استفاده می شود و هر محصول قبل از تحویل به طور کامل آزمایش می شود. دوزینگ پمپ های شرکت AQUA سیستم کیفیت خود را مطابق با استاندارد UNI EN ISO 9001: 2008 تایید کرده است.

ما پیدا کردیم 10 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)