با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
آکوا | Aqua

کمپانی AQUA

آکوا AQUA ایتالیا

شرکت Aqua Industrial Group S.p.A متولد 1974 با قالب گیری قطعات تصفیه آب ، همیشه سیاست داخلی خود را بسیار محتاطانه به نیازهای مشتری حفظ می کند و همیشه به سناریوهای اروپایی و بین المللی نگاه می کند .

با شروع از یک تجارت خانوادگی کوچک ، امروزه Aqua Industrial Group S.p.A. در San Martino در مقر اصلی ریو 7000 متر مربع در ساختمانها ، (4000 واحد تولیدی میزبان و 3000 مورد برای جابجایی و ذخیره سازی کالا) محاسبه می شود. 4000 واحد دیگر در حال ساخت است تا میزبان بخشهای جدید باشد.

دو عامل کار جامعه در سالهای اخیر را متمایز کرد : توجه قوی به تغییر بازارها و سیاست شرکت با هدف توسعه ساختارهای تجاری در مناطقی که از نظر پتانسیل های لجستیکی و بازار استراتژیک محسوب می شوند.

بسیار مهم است که در شناسایی ، کسب و ادغام مشاغل تکمیلی با مشاغل خود ، این گروه را قادر سازد تا با تقویت رهبری بازار خود به هم افزایی های قابل توجهی برسد. امروزه گروه Aqua یک واقعیت بین المللی است که قدرت و موفقیت خود را مدیون کار و تعهد بسیاری از مردم است. گستردگی دامنه و تنوع خطوط تولید در گروه ، ترکیب مناسب انعطاف پذیری و به موقع بودن ، در طول سالها ، به دستیابی به مزیت رقابتی واقعی کمک کرده است.

گروه صنعتی Aqua S.p.A محصولات خود را در تقریباً 100 کشور در سراسر جهان به بازار عرضه می کند ، از همه شرکت های تابعه به طور مستقیم استفاده می کند ، در حالی که در آنجا با شرکت های تابعه خود ، توزیع از طریق توزیع کنندگان مستقل انجام می شود.

کیفیت و استاندارد

همه محصولات Aqua مطابق با قوانین جهانی در زمینه بهداشت و حفاظت از محیط زیست طراحی و تولید می شوند. فقط بهترین مواد اولیه در تولید این محصولات استفاده می شود و هر محصول قبل از تحویل به طور کامل آزمایش می شود.

شرکت AQUA سیستم کیفیت خود را مطابق با استاندارد UNI EN ISO 9001: 2008 تایید کرده است.

 

 

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (14)
ROPV (0)