با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
اخبار و مقالات مقالات

مروری بر تجهیزات جانبی دوزینگ پمپ اتاترون

مروری بر تجهیزات جانبی دوزینگ پمپ اتاترون

ما مروری بر تجهیزات جانبی دوزینگ پمپ اتاترون را داشته ایم تا برای رفع نیازهای سیستم دوز شما تطابق کامل داشته باشد. این قطعات ععبارتند از: مخازن نگهدارنده شیمیایی، میکسرها و طیف گسترده ای از لوازم یدکی و شیرها است که می توانند بهترین تجهیزات برای  سیستم پمپ دوزینگ اتاترون باشند.

لوازم جانبی پمپ دوزینگ اتاترون

برند اتاترون برای تسهیل مشتریان و خدمات پس از فروش اقدام به تولید لوازم جانبی سازگار با دوزینگ پمپ های اتاترون کرده است. برخی از لوازم جانبی دوز شیمیایی اتاترون که مطابقت کامل و لازم را با سیستم پمپ های تزریق اتاترون داردعبارتند از:

کیت های نصب

برند اتاترون می تواند طیف وسیعی از دریچه ها و کیت های جانبی را ارائه دهد که شامل فیلترها و لوله ها می شود که با طیف وسیعی از سیستم های دوز اتاترون سازگار است. این به شما این امکان را می دهد که به راحتی و به صرفه تجهیزات دوز Etatron خود را جایگزین یا نگهداری کنید.

 • فیلترها

فیلترها برای همه پمپ های دوز اتاترون موجود است که شامل مواد EPDM، FPM، PVDF و TFE/P هستند و همه با شیرهای توپی سرامیکی عرضه می شوند و با مهر و موم شامل FPM، EPDM و TFE است. در نظر داشته باشید اتصالات برای لوله های 4×6، 6×8 و 10×14است.

 • دریچه های انژکتوری

دریچه های انژکتوری برای همه پمپ های دوز ما موجود است که موادی شامل EPDM، FPM و TFE/P هستند واتصالات برای لوله های 4×6، 6×8 و 10×14مناسب است.

 • لوله ها

انواع لوله ها برای همه پمپ های دوز اتاترون موجود است مواد شامل PP، PVDF، PVC و AISI است و مهر و موم شامل FPM، EPDM، TFE/P و NBR است. انتخاب گسترده ای از اتصالات، مناسب برای همه پمپ های دوزینگ اتاترون و لوله های موجود به طور جداگانه شامل PVC، LDPE و PVDF با طیف وسیعی از قطرها. 4×6، 6×8 و 10×14 متناسب با کاربردهای مختلف و نیازهای دوز موجود است. همچنین در طیف وسیعی از طول هاشامل: 10 متر، 25 متر، 50 متر و 100 متر (بسته به متریال و اندازه اتصالات) موجود است.

لوازم جانبی دوزینگ پمپ اتاترون مخازن مواد شیمیایی

مخازن نگهداری مواد شیمیایی

برند اتاترون می تواند طیف وسیعی از مخازن نگهدارنده شیمیایی را برای هر سیستم دوزینگ پمپ ارائه دهد. اما این لوازم جانبی بیشترین سازگاری را برای پمپ های تزریق همین برند دارند.

مخازن نگهداری مواد شیمیایی یکی دیگر از تجهیزات جانبی دوزینگ پمپ اتاترون است که موجود در تعدادی از مواد از جمله PE و GRP می باشد و Etatron می تواند طیف وسیعی از مخازن نگهدارنده شیمیایی را در رنگ‌های طبیعی یا مشکی و با اندازه‌های مختلف از 60 لیتر ارائه کند.

محدوده محصولات ما شامل مخازن مخروطی شکل گرد و مربع (با قاب) و مخازن مناسب برای نصب در محیط های خارجی می باشد. سازگار با تمام تجهیزات دوز Etatron از جمله پمپ های پایه و میکسرها باندهای باز یا درب دار برای مخازن استاندارد موجود است همه مخازن Etatron می توانند با تعدادی لوازم جانبی از جمله صفحات مهاربندی، دریچه های بارگیری و سنج های دید عرضه شوند.

میکسرهای اتاترون

میکسرها یکی از تجهیزات جانبی دوزینگ پمپ اتاترون هستند که اهمیت زیادی دارند و مکمل عالی برای هر سیستم دوزینگ پمپ شیمیایی هستند.

میکسرهای Etatron برای تعدادی از سیستم ها و کاربردها مناسب هستند و با طیف وسیعی از مواد شفت برای اطمینان از سازگاری شیمیایی (از جمله SS304، PP، AISI316 یا Abcite) در دسترس هستند. سایر ویژگی‌ها عبارتند از فلنج‌های نصب‌ کننده m برای عملکرد میکسر استاتیک، طول هفت‌های s تا 1500 میلی‌متر (طول شفت‌های طولانی‌تر در صورت درخواست موجود است)، ساخت‌های سالانه و گزینه‌های منبع تغذیه تک فاز یا سه فاز نیز در دسترس هستند.

مشخصات فنی میکسرهای اتاترون

 1. میکسرهای با سرعت بالا یا پایین
 2. با موتورهای تک فاز یا سه فاز موجود است
 3. با طول شفت تا 1500 میلی متر موجود است
 4. فلنج پشتیبانی برای نصب مخزن
 

انواع میکسرهای اتاترون

 • میکسرهای AF

میکسر AF بخشی از مجموعه ای از میکسرهای پرسرعت Etatron است که برای مخازن کوچکتر در نظر گرفته شده است. دارای پروانه دریایی با سرعت بالا (1400 دور در دقیقه) برای حل کردن جامدات در مایعات با ویسکوزیته کم. شافتی با طول 600-1000 میلی متر و مواد PP یا AISI 316L انتخاب کنید. در صورت نیاز تک فاز یا سه فاز. مناسب است میکسر AF برای تمام صنایع به شرطی که ویسکوزیته سیال کم باشد، از جمله تصفیه آب ، غذا و نوشیدنی و کشاورزی . میکسرهای AF مخصوصاً برای کاربردهای اوقات فراغت مرطوب مناسب هستند.
میکسرهای AGV

 • میکسر های AGV 

AGV اتاترون یک میکسر با سرعت بالا است که برای استفاده با مواد شیمیایی با ویسکوزیته پایین طراحی شده است. این شامل موتورهای تک فاز یا سه فاز، طول شفت از 600 تا 1500 میلی متر و انتخاب مواد شفت PP، SS304 و AISI 316 L است. این یک میکسر شیمیایی الکتریکی با مشخصات بالا با انتخاب بهبود یافته از ویژگی ها است. بنابراین برای تمام صنایع به شرطی که ویسکوزیته سیال کم باشد مانند تصفیه آب، غذا و نوشیدنی، کشاورزی و بخش های خاصی از صنعت نفت و گاز است.

 • میکسرهای AGR-V

میکسرهای AGR-V Etatron به عنوان یک میکسر با سرعت کم طراحی شده اند که برای تصفیه آب با مایعات چسبناک بسیار مناسب است. دارای موتورهای تک فاز یا سه فاز است و با طول شفت از 700 تا 1500 میلی متر در دسترس است. مواد شفت در SS304، AISI 316، غلاف لاستیک Ebonite یا PP یا PVC موجود است.

لوازم جانبی دوزینگ پمپ اتاترون هد پمپ

هد پمپ اتاترون

هد پمپ اتاترون ایتالیا برای استفاده با هر یک از دوزینگ پمپ های اتاترون طراحی و تولید شده اند. هد پمپ های دوزینگ اتاترون برای استفاده با هر یک از پمپ های دوز برقی اتاترون (بسته به سازگاری سرعت جریان و فشار) طراحی شده اند. گزینه‌های دریچه‌های توپی سرامیکی و جریان خودکار قابلیت سفارشی‌سازی بیشتر پمپ‌های دوز Etatron را فراهم می‌کنند و از سازگاری با پمپ‌های دوز شما اطمینان می‌دهند.

اطلاعات هد پمپ اتاترون

 • هد پمپ های یدکی برای همه پمپ های ما موجود است
 • مهر و موم FPM، EPDM یا TFE-P
 • شیرهای لبی یا شیرهای توپی سرامیکی/فولادی موجود است
 • Airblee دستی یا اتوماتیک برای پمپ های برقی
 • ایده آل برای سرویس پمپ

پروب ها در اتاترون

طیف وسیعی از پروب های pH، ردوکس و کلر سازگار با طیف وسیعی از سیستم های دوزینگ پمپ هماهنگی دارد. پروب های اتاترون یکی از لوازم جانبی اتاترون هستند که می توانند یک انتخابی عالی برای اندازه گیری و تنظیم سیستم دوز شما باشند. آنها با طیف وسیعی از سیستم های دوز سازگار هستند و همچنین کاوشگرهای Etatron محکم و دقیق، انتخابی عالی برای اندازه گیری و تنظیم سیستم های دوزینگ پمپ هستند.

اطلاعات محصول پروب ها

 1. پروب های مناسب برای تعدادی از پارامترهای اندازه گیری برای همه سیستم های دوز
 2. پروب های موجود عبارتند از pH، ردوکس، کلر آمپرومتریک (PPM)، رسانایی، پراکسید هیدروژن و اسید پراستیک
 3. گزینه های کاوشگر متناسب با تعدادی از دماهای عملیاتی
 4. گزینه های متعدد برای مواد بدنه پروب برای همه مناسب است
 5. با کابل های یکپارچه یا کابل های جداگانه موجود است

منبع: etatron.co.uk

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا ...

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)