با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
اینجکتا | Injecta

دوزینگ پمپ اینجکتا Injecta

 

دوزینگ پمپ اینجکتا دوزینگ پمپ اینجکتا مربوط به کمپانی اینجکتا Injecta Italia است که در 1989 تأسیس شده است. بیش از 30 سال تجربه کسب شده است تا Injecta را به یکی از مارک های تولید شده در بین تولید کنندگان پمپ و دوزینگ پمپ در جهان تبدیل کند. تحقیقات مداوم در مورد نسبت قیمت به کیفیت ، در دسترس بودن قطعات یدکی و تولید محصولات ، خدمات عالی قبل و بعد از فروش دوزینگ پمپ های اینجکتا INJECTA می تواند دلیلی بر عملکرد عالی این شرکت باشد.

محصولات پمپ تزریق اینجکتا شامل، موتور و پمپ های پریستالتیک است که در صنایع تصفیه آب ، استخراج شنا ، چاپ ، رنگ ، صنایع غذایی ، دارویی ، شیمیایی و صنایع دیگر کاربر دارد. تمرکز این شرکت همیشه بر رفع نیازها ، از جمله مهمترین هدف مدیران Injecta است.

30 سال کیفیت و نوآوری

اینجکتا دائماً از تکنیک های خاص مدیریت پروژه استفاده می کند که شامل شرکا و مشتریانی است که نقش مهمی در این فرایند بازی می کنند. تیم Injecta به عنوان سیستمی متشکل از دو عنصر در نظر گرفته شده است : اینجکتا و همکاران. این شرکت شبکه ای از تکنسین های تخصصی را ارائه می دهد که کلیه مراحل نصب ، آزمایش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را در سراسر جهان دنبال می کنند.

قیمت پمپ تزریق اینجکتا

قیمت پمپ اینجکتا بر اساس پارامترهای مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد. نوع، کاربرد، قطعات و … برای اطلاع از قیمت دوزینگ پمپ اینجکتا  یا خرید پمپ تزریق اینجکتا می توانید با کارشناسان فروشگاه جهان آب با شماره 79315-021 در تماس باشید.

ما پیدا کردیم 26 محصول موجود برای شما

دسته بندی ها

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (18)
ROPV (0)