با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
سکو | Seko

سکو Seko

علامت تجاری دوزینگ پمپ سکو SEKOدرباره برند سکو

سکو SEKO تولید کننده مشهور جهان در زمینه دوزینگ پمپ (مترینگ پمپ) یا همان پمپ های دقیق اندازه گیری با بیش از 40 سال تجربه می باشد . سکو به دلیل تخصص در طراحی و ساخت دوزینگ پمپ های برقی و موتوری و پمپ های اندازه گیری و تجزیه و تحلیل از سیستم های طراحی شده برای ارائه بهداشت و نظافت سطح گرفته تا تصفیه آب برای مصرف انسان یا استفاده در تصفیه آب خنک کننده ، استخرها و در بی شمار فرآیندهای صنعتی.راه حل های متناسب با نیازهای مختلف را ارائه می دهد.

 

در سطح جهانی ، محلی فعال

حضور جهانی ما تضمین می کند که می توانیم مشتریان خود را در هر کجا که هستند پشتیبانی کنیم. با پشتیبانی تیم های بیش از 20 کشور و همچنین شبکه توزیع کننده شرکای معتبر ما ، ما از پشتیبانی مشتری حرفه ای در بیش از 120 کشور جهان ، با مزایای اضافی تحویل سریع کالا برای رفع نیازهای شما اطمینان می دهیم.

همه اینها توسط یک تیم درجه یک از خدمات فنی مشتریان پشتیبانی و پشتیبانی می شود ، که می تواند کلیه پشتیبان گیری یا پشتیبانی فنی مورد نیاز را ارائه دهد. با داشتن سایت های تولیدی دارای گواهینامه ISO در اروپا ، آمریکا و آسیا ، ما از نظر طراحی محصول و امکانات تولیدی خود به مشتریان خود نزدیک هستیم و با تمام هنجارهای محلی کاملاً مطابقت داریم.

 

انتخاب شما ، تعهد ما

مردم به یک یا چند دلیل تجارت با SEKO را انتخاب می کنند ، اما در نهایت این یک انتخاب است و بنابراین به تعهد ما شایسته است. “تعهد ما” کلی است و نه تنها به مشتریان ما ، بلکه به یکدیگر و شرکت به کارکنان آن نیز متعهد است.

 

 

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (14)
ROPV (0)