با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
اتاترون | Etatron

دوزینگ پمپ برند اتاترون Etatron

دوزینگ پمپ اتاترون Etatron ایتالیا یکی از برندهای معتبر و باسابقه در زمینه ساخت انواع پمپ های صنعتی است. این برند انواع پمپ های دوزینگ را با عمر و دوام خوب تولید می کند. یکی از پمپ های پرفروش برند اتاترون، دوزینگ پمپ دیافراگمی اتاترون است.

شرکت دوزینگ پمپ اتاترون ایتالیا

اتاترون ایتالیا، از پمپ سازان قدیمی ایتالیا محسوب می شود که در سال 1979 میلادی تاسیس شد و به طور تخصصی در زمینه تولید پمپ های تزریقی و تجهیزات مربوط به آن مثل دوزینگ پمپ فعالیت دارد. محصولات این شرکت دارای گواهی WEEL and ROHS directive،CSA ،ISO 9001 – 2008 ، CE میباشد.

فروش پمپ تزریق اتاترون در جهان آب

فروشگاه جهان آب با داشتن سابقه طولانی در زمینه واردات و  ارائه قطعات و فروش پمپ تزریق اتاترون اصل و اورجینال توانسته بهترین قیمت پیشنهادی را در نظر بگیرد. علاوه بر این امکان تعمیر دوزینگ پمپ اتاترون ETATRON ایتالیاپمپ اتاترون در این مجموعه با استفاده از کارشناسان حرفه ای و ماهر فراهم گردیده است برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 79315-021 در تماس باشید.

دوزینگ پمپ  در دو نوع دیافراگمی و پیستونی است و اگرچه می‌تواند برای پمپاژ آب مورد استفاده قرار ‌گیرند، اما بیشترین کاربرد آن‌ها برای تزریق مواد شیمیایی، محلول‌ها و دیگر سیال‌ها است.

پمپ اتاترون کاربرد فراوانی در صنایع مختلف مثل صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع پتروشیمی، صنایع نساجی و صنایع الکترونیک دارد. همچنین در سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرند. در زیر کلیه محصولات و مشخصات دوزینگ پمپ اتاترون را می توانید مشاهده کنید.

 

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (14)
ROPV (0)