با جهان آب تماس بگیرید ، متخصصین جهان آب آماده پاسخگویی به ما هستند.
امک | Emec

امک Emec

درباره دوزینگ پمپ امک EMEC

“در قلب ایتالیا ، ما تلاش می کنیم راه حل های ایمن و ابتکاری را برای تصفیه آب و دوز شیمیایی ارائه دهیم.”

قیمت دوزینگ پمپ امک

دوزینگ پمپ امک که توسط شرکت امک EMEC طراحی و تولید شده و این شرکت در سال 1982 تاسیس شد تا یک شرکت کاملاً ایتالیایی در زمینه سیستم های کنترل و دوز شیمیایی ایجاد کند. در طول سالها ، شرکت با تعییرات خود ، دانش لازم را توسعه داده و توسعه داده تا امروزه در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شود.  دفتر مرکزی Emec در شهر ریتی ایتالیا در مساحتی بیش از 15000 متر مربع قرار گرفته و بیش از 200 نفر کارمند در بخش های طراحی ، ساخت و بازاریابی محصولات مشغول به کار هستند.

در شرکت Emec ، از مواد اولیه گرفته تا پشتیبانی پس از فروش ، همه چیز مدیریت می شود . زیرا آنها اعتقاد دارند دنبال کردن هر مرحله در مراحل ایجاد و تولید مترادف با کیفیت و تضمین رضایت مشتری است. برای بیش از 35 سال ، تحقیقات مداوم ، دقت بسیار بالا و روابط سالم ، این کار را نه یک شغل بلکه به یک حرفه برای کارمندان امک تبدیل کرده است .

تحقیقات دائمی و دقت فوق العاده امک

قرار گرفتن در لبه برش نیاز به مطالعه مداوم دارد. مهندسان و تکنسین های بسیار برجسته نه تنها در توسعه نرم افزار و طراحی سخت افزار ، بلکه در مطالعه و ارزیابی اجزای هیدرولیکی و مکانیکی نیز مشارکت دارند. کیفیت به معنای کنترل کامل بر کل زنجیره تولید است.  از زمان تصور تا حمل و نقل ، همه چیز در کارخانه های امک اتفاق می افتد . جایی که هر فرایند تولید با استانداردهای با کیفیت بالا مطابقت دارد و هر محصول قبل از رسیدن به مشتری باید یک سری آزمایش دقیق را پشت سر بگذارد.

قیمت دوزینگ پمپ امک Emec

دوزینگ پمپ های برند امک در سری های مختلف و انواع مختلف تولید می شوند. دوزینگ پمپ موتوری سری PRIUS امک برای برآوردن نیازهای برتر طراحی و تولید شده است. موتور پله ای همه کاره و نرم افزار پیچیده Multifunction کنترل مطلق بر روی سرعت در این دوزینگ پمپ ، قدرت دوز با مقاومت در برابر مواد شیمیایی تهاجمی ترکیب شده است. دوزینگ پمپ های سری PRISMA امک ، بهترین راه حل برای کاربرد هایی با نیاز به تزریق بسیار دقیق و قابل اعتماد می باشد. تزریق ، حالت های کار و همچنین انعطاف پذیری بالا را ارائه می دهد. دوزینگ پمپ های سلونوئیدی امک در 6 سری و بیش از 60 مدل تولید شده و قادر به پاسخگویی به نیازهای تزریق می باشند. ازاین رو قیمت پمپ تزریق امک با یکدیگر فرق دارد. برای اطلاع از قیمت روز این مدل پمپ ها می توانید با کارشناسان مجموعه جهان آب در تماس باشید.

برند:
CSM (23)
FWT (16)
IML (14)
ROPV (0)